«Ліверпуль» — «Реал» — 2:5. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-02-22 00:00 21 лютого відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Реал (Мадрид). ... «Ліверпуль» — «Реал» — 2:5. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

21 лютого відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Реал (Мадрид).

"Ліверпуль" - "Реал" - 2:5. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика"Ліверпуль" - "Реал" - 2:5. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

Ліга чемпіонів

«Ліверпуль» (Англія) — «Реал» (Мадрид) — 2:5 (2:2)
Голи: Nunez Darwin (4), Мохамед Салах (14) — Вінісіус Джуніор (21), Вінісіус Джуніор (36), Мілітао (47), Бензема (55), Бензема (67)

Попередження: Вінісіус Джуніор (60)

Огляд матчу «Ліверпуль» — «Реал»:

На 4-й хвилині Д. Нуньєс відкрив рахунок «Ліверпулю» на «Енфілді» у матчі Ліги чемпіонів УЄФА проти «Реала», але невдовзі після цього мадридці зрівняли рахунок на 14-й хвилині завдяки голу М. Салаха. Вінісіус Жуніор вивів «Мадрид» вперед на 21-й хвилині, після чого з обох боків пішов шквал замін, за яким суддя із замішанням спостерігав. Проте «Мадрид» продовжував домінувати, оскільки на 36-й хвилині вони просунулися вперед, забивши Вінісіус Жуніор, а на 47-й хвилині знову завдяки Е. Мілітао. Бензема продовжив поповнювати рахунок «Мадрида», забивши гол на 55-й хвилині, перш ніж Вінісіус Жуніор був нагороджений жовтою карткою.

«Ліверпуль» зробив дві заміни, замінивши Д. Нуннеса та К. Гакпо Діого Хоту та Р. Фірміно. Ліверпуль не зміг повернути собі лідерство, оскільки К. Бензема забив другий м’яч за Реал Мадрид на 67-й хвилині. Замість одне одного було замінено Дж. Гомес і Дж. Матіп, а Дж. Хендерсон на 73-й хвилині замінили Дж. Мілнером. На 81-й хвилині Родріго було замінено Д. Себальосом з «Мадрида», після чого на 87-й хвилині замінили іншу зірку «Мадрида», М. Асенсіо замість К. Бензема. С. Байсетич та Х. Елліот з «Ліверпуля» помінялися позиціями на 85-й хвилині, перш ніж Х. Елліотт отримав останню жовту картку у грі на 90-й. Матч Ліги чемпіонів УЄФА між «Ліверпулем» та «Реалом» завершився перемогою «Реала» з рахунком 5:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Реал» — «Ліверпуль», «Реал» — «Ліверпуль».