«Базель» — «Трабзонспор» — 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-02-24 00:00 23 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися «Базель» (Швейцарія) і «Трабзонспор» (Туреччина). ... «Базель» — «Трабзонспор» — 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

23 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися «Базель» (Швейцарія) і «Трабзонспор» (Туреччина).

"Базель" - "Трабзонспор" - 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика"Базель" - "Трабзонспор" - 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

«Базель» (Швейцарія) — «Трабзонспор» (Туреччина) — 2:0 (1:0)
Голи: Z. Amdouni (13), A. Zeqiri (76)

Предупредження: D. Haspolat (15), Ларсен (29), M. Hitz (50), T. Xhaka (59), A. Zeqiri (81), D. Ndoye (89)

Огляд матчу «Базель» — «Трабзонспор»:

Господарі поля — ФК «Базель 1893» — були явними фаворитами на перемогу в цьому напруженому матчі проти «Трабзонспора» на «Санкт-Якоб-Парк» у рамках Ліги Європи УЄФА. Попри те, що на початку матчу «Базель» володів м’ячем, «Трабзонспор» поки що не зміг забити жодного гола. Але на 13-й хвилині З. Амдуні пробив повз воротаря «Трабзонспора».

Потім їм довелося витримати постійний тиск і агресивну гру до кінця тайму. У другому таймі господарі виявилися сильнішими, а Д. Ндоє і Д. Малес виконали відмінну роботу в захисті. Трабзонспору пощастило, коли пенальті А. Бакасетаса було врятовано, але на 76-й хвилині удача закінчилася, коли А. Зекірі забив гол і вивів «Базель 1893» вперед 2:0. Після безлічі жовтих карток, замін і не зарахованого гола матч добіг кінця, і господарі пішли з поля з чистою перемогою.