«РБ Лейпциг» — «Айнтрахт» — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 22 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 18:30 25 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «РБ Лейпциг» (Німеччина) ... «РБ Лейпциг» — «Айнтрахт» — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 22 тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «РБ Лейпциг» (Німеччина) та «Айнтрахт» (Німеччина).

"РБ Лейпциг" - "Айнтрахт" - 2:1. Чемпіонат Німеччини, 22 тур. Огляд матчу, статистика"РБ Лейпциг" - "Айнтрахт" - 2:1. Чемпіонат Німеччини, 22 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 22-й тур

«РБ Лейпциг» (Німеччина) — «Айнтрахт» (Німеччина) — 2:1 (2:0)
Голи: Timo Werner (6), Форсберг (40) — Соу (61)

Попередження: Орбан (33), Роде (57), Соу (76), Макото Хасебе (84), Лаймер (84)

Огляд матчу «РБ Лейпциг» — «Айнтрахт»:

Матч між РБ Лейпциг та Айнтрахт Франкфурт, зіграний на Red Bull Arena, завершився з рахунком 2:1. Перший гол забив Т. Вернер на 6-й хвилині. На 33-й хвилині Орбан отримав жовту картку, а Е. Форсберг забив другий гол «РБ Лейпциг» на 40-й хвилині. С. Роде з «Айнтрахту» із Франкфурта отримав жовту картку на 57-й хвилині, і незабаром після цього обидві команди зробили по три заміни. Потім «Айнтрахт Франкфурт» забив свій перший гол на 61-й хвилині завдяки Д.Соу.

Т. Вернер з «РБ Лейпциг» був замінений на Андре Сільву на 69-й хвилині, після чого були ще дві заміни від «РБ Лейпциг». Д. Соу з «Айнтрахту» у Франкфурті отримав ще одну жовту картку на 76-й хвилині, а на 79-й хвилині Д. Камада замінив Р. Борре. За 5 хвилин до кінця матчу К. Лаймер та М. Хасебе з відповідних команд отримали жовті картки, і обидва вони були замінені на 88-й хвилині: Л. Аларіо замінив М. Хасебе, а Сімакан замінив Б. Хенріхс за РБ Лейпциг . Матч завершився перемогою «РБ Лейпциг» з рахунком 2:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Боруссія Д» — «РБ Лейпциг», «Вольфсбург» — «Айнтрахт».