«Кельн» — «Вольфсбург» — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 22 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 18:30 25 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Кельн» (Німеччина) та ... «Кельн» — «Вольфсбург» — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 22 тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Кельн» (Німеччина) та «Вольфсбург» (Німеччина).

"Кельн" - "Вольфсбург" - 0:2. Чемпіонат Німеччини, 22 тур. Огляд матчу, статистика"Кельн" - "Вольфсбург" - 0:2. Чемпіонат Німеччини, 22 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 22-й тур

«Кельн» (Німеччина) — «Вольфсбург» (Німеччина) — 0:2 (0:1)
Голи: Ю. Герхардт (4), Арнольд (68)

Попередження: Дж. Гектор (66), Маттіас Сванберг (73), Фелікс Нмеча (90+4)

Огляд матчу «Кельн» — «Вольфсбург»:

«Кельн» проти «Вольфсбурга» ще не завершився, останній веде 0:2 у матчі Бундесліги на RheinEnergieStadion. Ю. Герхардт забив перший гол на четвертій хвилині, а господарям стало складніше, коли Арнольд реалізував пенальті на 68-й хвилині. За матчем спостерігав арбітр, який не пошкодував картки, жовту картку було показано Й.Ектору на 66-й хвилині, а також М.Сванбергу на 73-й хвилині матчу.

ФК «Кельн» зробив чотири заміни в ході матчу, М. Олесен був замінений на С. Адамяна на 74-й хвилині, С. Тіггес був замінений на Т. Лемперле на 78-й хвилині, а господарі поля внесли додаткові заміни, обмінявши правого захисника. Майна з Дж. Ділем на 84-й хвилині, перш ніж Т. Хуберса було доставлено під час зупинки. На стороні VfL Wolfsburg було зроблено три заміни: Р. Баку на Й. Камінськи на 64-й хвилині, М. Сванберг на Ф. Нмеча на 80-й хвилині та О. Мармуш на Дж. Вінд з 88-ї хвилини. Остання заміна була зроблена на 88-й хвилині, П.Віммер замінив К.Паредеса. Ф. Нмеча отримав попередження на 90-й хвилині, перед тим, як остання спроба Т. Хуберса зрівняти рахунок була відхилена через офсайд на тій же хвилині.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Уніон» — «Кельн», «Вольфсбург» — «Айнтрахт».