«Герта» — «Аугсбург» — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 22 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 18:30 25 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Герта» (Берлін) та ... «Герта» — «Аугсбург» — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 22 тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Герта» (Берлін) та «Аугсбург» (Німеччина).

"Герта" - "Аугсбург" - 2:0. Чемпіонат Німеччини, 22 тур. Огляд матчу, статистика"Герта" - "Аугсбург" - 2:0. Чемпіонат Німеччини, 22 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 22-й тур

«Герта» (Берлін) — «Аугсбург» (Німеччина) — 2:0 (0:0)
Голи: Ріхтер (61), Лукебакіо (70)

Попередження: Ріхтер (35), Роберт Гамні (45+1), Р. Вейга (60), Рубен Варгас (90+1)

Огляд матчу «Герта» — «Аугсбург»:

На Олімпійському стадіоні в Берліні відбулася запекла дуель між «Гертою» та «Аугсбургом», в якій обидві команди зайняли оборонну позицію та чинили тиск на рух суперника.

Проте шанси були в обох сторін, але у підсумку перший гол забив М. Ріхтер із берлінської «Герти» на 61-й хвилині. Невдовзі за цим був гол Д. Лукебакіо в 70-му матчі, який у підсумку забезпечив Герті Берлін перемогу з рахунком 2:0. У першій половині матчу берлінська «Герта» домінувала з м’ячем, але не змогла досягти прориву, оскільки «Аугсбург» виявився стійким. Це дозволило командам утриматися на одному рівні у перерві між таймами. У другому таймі інтенсивність була набагато вищою, гравці намагалися вийти з глухого кута. У результаті ключові гравці з обох боків отримали кілька жовтих карток. Потім цей оборонний бій було перервано ударом М. Ріхтера на 61-й хвилині. Незважаючи на те, що голкіпер берлінської «Герти» зробив кілька найкращих сейвів, гол залишився в силі, який був подвоєний завдяки фінішу Д. Лукебакіо на 70-й хвилині. Цього вистачило берлінській «Герті», оскільки матч закінчився з рахунком 2:0. Протягом усієї гри обидві команди зробили кілька замін: «Аугсбург» зробив дві заміни у другому таймі, а «Герта Берлін» — п’ять. Примітно, що К. Йебоа з Аугсбурга і Й. Нганкам з Герти (Берлін) додали енергії на поле, причому останній забив вирішальний другий гол. Зрештою, Герта Берлін перемогла у цьому матчі Бундесліги на Олімпійському стадіоні у Берліні.

У наступному турі суперників чекають такі матчі: «Байєр» — «Герта», «Аугсбург» — «Вердер».