30-й тур чемпіонату України. «Рух» — «Динамо» — 1:2. Огляд матчу, статистика

2024-05-25 17:25 Цього вікенду відбуваються матчі фінального — 30-го туру чемпіонату України сезону 2023/2024. У суботу, 25 травня, ... 30-й тур чемпіонату України. «Рух» — «Динамо» — 1:2. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбуваються матчі фінального — 30-го туру чемпіонату України сезону 2023/2024. У суботу, 25 травня, зустрічалися «Рух» і київське «Динамо». Поєдинок проходив у Львові на стадіоні «Арена Львів».

Фото — Олександр Попов

Чемпіонат України. 30-й тур

«РУХ» (Львів) — «ДИНАМО» (Київ) — 1:2 (0:0)

Голи: Дідик (63) — Діалло (52), Царенко (77)

Попередження: Роман (60), Квасниця (66) — Діалло (83)

«Рух»: Ледвій — Слюбік, Слюсар (Підгурський, 78), Сич, Роман (Лях, 62), Дідик (К) — Пастух, Таллес, Плюман (Федор, 78), Квасниця — Карабін (Рунич, 53).
Запасні: 1.Герета, 4.Холод, 7.Климчук, 10.Притула, 20.Дос Сантуш, 60.Непейпієв, 73.Лях, 75.Кітела, 89.Столярчук.

«Динамо»: Нещерет, Караваєв, Попов (Сирота, 62), Біловар (Михавко, 74), Дубінчак — Шепелєв, Андрієвський (Дячук, 64), Волошин (Малиш, 46), Діалло, Буяльський (К), Царенко, 46) — Беніто.
Запасні: 51.Моргун, 74.Ігнатенко, 2.Вівчаренко, 22.Кабаєв.

Статистика та стенограма матчу >>>

Післяматчева прес-конференція >>>

Усі результати чемпіонату України, підсумкова турнірна таблиця >>>

Поєдинок розпочався в атак «Руху», який з перших хвилин заволодів ініціативою і виглядав, будемо відвертими, краще і гостріше. Кияни, будучи в досить експериментальному складі, більше діяли від оборони і розраховували на контратаки.

За такої досить прагматичної гри перший небезпечний момент у матчі виник лише на 22-й хвилині, і то, після помилки від футболістів «Динамо» під час розіграшу м’яча біля своїх воріт. Господарі застосували високий пресинг і заволоділи м’ячем, вивівши на ударну позицію Бренера, але з ударом бразильця впорався Нещерет. Цей момент тільки надав ще більше впевненості команді Пономарьова, яка продовжила грати першим номером.

«Динамо» заграло жвавіше тільки під завісу першого тайму, створивши лише один небезпечний момент: після прострілу Буяльського з правого краю штрафного уздовж лінії воріт, вибивати м’яч на кутовий довелося Плюмену, адже Беніто вже був готовий пробити по порожніх воротах. На цьому всі цікаві події в першій половині зустрічі завершилися.

Після перерви гра повністю змінилася завдяки швидкому голу від «біло-синіх». Андрієвський відмінно подав із кутового, а Діалло виграв боротьбу на другому поверсі й пробив головою — 0:1.

Пропущений гол змусив «Рух» усіма силами йти вперед, адже в разі поразки команда не потрапляла б до єврокубків наступного сезону. Провівши кілька замін, львів’яни все ж таки домоглися свого — після подачі з кутового у штрафному майданчику «Динамо» виник хаос, яким скористався Дідик і вдало зіграв на добиванні з кількох метрів — 1:1.

Далі — більше. Здавалося, що гра під контролем «Руху», який продовжував активно атакувати ворота Нещерета. Кілька разів нашу команду рятували захисники, блокуючи удари Таллеса і компанії. Однак забити вдалося знову киянам — після швидкої контратаки Дубінчак пробив у штангу, але першим на добиванні опинився Царенко, який пробив з кількох метрів по порожніх воротах — 1:2!

У п’ятнадцять хвилин поєдинку, що залишилися, «Рух» спробував врятувати гру і вирвати нічию, яка дозволила б команді фінішувати в єврокубковій зоні. Однак підопічні Шовковського зуміли вдало провести в захисті заключні хвилини матчу, здобувши перемогу.

У підсумку «Динамо» завершує сезон 2023/2024 в УПЛ на другому місці в турнірній таблиці, маючи у своєму активі 69 очок.