«Вердер» — «Бохум» — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 22 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 18:30 25 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Вердер» (Бремен) та ... «Вердер» — «Бохум» — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 22 тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Вердер» (Бремен) та «Бохум» (Німеччина).

"Вердер" - "Бохум" - 3:0. Чемпіонат Німеччини, 22 тур. Огляд матчу, статистика"Вердер" - "Бохум" - 3:0. Чемпіонат Німеччини, 22 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 22-й тур

«Вердер» (Бремен) — «Бохум» (Німеччина) — 3:0 (2:0)
Голи: Н. Фюлькруг (29), Н. Шмідт (43), Марвін Дакш (59)

Попередження: Марко Фрідл (45+1), К. Шлоттербек (45+1), Амос Піпер (47), П. Хофманн (52), А. Юнг (80)

Огляд матчу «Вердер» — «Бохум»:

Футбольний матч Бундесліги між Вердер Бременом та ВФЛ БОХУМ відбувся на wohninvest WESERSTADION. Матч закінчився на користь «Вердера» 3:0. Н. Фуллкруг відкрив рахунок на 29-й хвилині матчу, а Н. Шмідт додав другий гол «Вердера» на 43-й хвилині. На 59-й хвилині М.Дукш зробив рахунок 3:0, що стало остаточним рахунком у матчі. На 45-й хвилині матчу гравець «Вердера» М. Фрідл отримав жовту картку, а через хвилину жовту картку отримав і А. Піпер з «Вердера». Усього за кілька хвилин попередження також отримали К. Шлоттербек та П. Хофманн із VfL BOCHUM. На 80-й хвилині картку отримав ще один гравець Вердера А. Юнг.

VfL BOCHUM зробив п’ять замін у ході матчу. На 46-й хвилині В.Лампропулос був замінений на П.Форстера, на 65-й хвилині Т.Асано був замінений на М.Брощинський, на 82-й хвилині П.Хофманн був замінений на С.Ганвула, на 87-й хвилині Замість Ю.Горальський вийшов Кунде, а на 90-й хвилині Ю.Горальський зробив свою заміну і вийшов на поле замість П.Кунде. Вердер Бремен також зробив п’ять замін у ході матчу. Спочатку на 76-й хвилині Н.Шмідт замінив Р.Шміда, потім на 82-й хвилині М.Дукша замінив Е.Дінкчі. Відразу після цього Дж. Стейдж був замінений на І. Груєва на 82-й хвилині, К. Гросс на М. Пилипа на 90-й хвилині, а А. Піпер був замінений на Ф. К. Кіародія на 90-й хвилині.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Аугсбург» — «Вердер», «Бохум» — «Шальке».