Кр-л Пелас — Ліверпуль — 0:0. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 23:45 25 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) ... Кр-л Пелас — Ліверпуль — 0:0. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) і Ліверпуль (Англія).

Кр-л Пелас - Ліверпуль - 0:0. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаКр-л Пелас - Ліверпуль - 0:0. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 25-й тур

Кр-л Пелас (Лондон) — Ліверпуль (Англія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: N. Keita (23), Клайн (26), Дж. Хендерсон (68), Фабіньо (77), Матіп (82), А. Робертсон (90+3)

Огляд матчу Кр-л Пелас — Ліверпуль:

Матч англійської Прем’єр-ліги між «Кристал Пелас» і «Ліверпулем» пройшов у напруженій боротьбі, і обидві сторони зіграли в безгольову нічию на «Селхерст Парк». У першому таймі більшість моментів була у «Ліверпуля», але він не зміг пробити захист «Пелас». У другому таймі моментів було небагато, але в грі було багато жовтих карток. Набі Кейта з «Ліверпуля» і захисник «Кристал Пелас» Натаніель Клайн були вилучені з поля на 23-й і 26-й хвилинах відповідно. Хендерсон наслідував їхній приклад на 68-й хвилині, а господарі поля заробили жовту картку на 77-й хвилині завдяки Фабіньо.

Робертсон і Андерсен також отримали жовті картки для «червоних» і «Пелас» відповідно на останніх хвилинах матчу. У матчі також було багато замін: на 46-й хвилині Кейта замінив Елліотта у складі «Ліверпуля». Менеджер «Пелас» Рой Годжсон зробив три заміни на 71-й хвилині, замінивши Хосе Матету, Джеффрі Шлеппа і Еберечі Езе на Сема Ларссона, Омара Едуарда і Джеймса МакАртура. На 72-й хвилині «Ліверпуль» замінив Діого Йоту на Роберто Фірміно, а на 85-й хвилині голландця Гакпо замінив сербський юнак Боян Башич. У підсумку матч закінчився без забитих м’ячів, оскільки обидві команди добре захищалися і компенсували одна одну.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Кр-л Пелас, Ліверпуль — Ман.Юнайтед.