Лечче — Сассуоло — 0:1. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 23:45 25 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і ... Лечче — Сассуоло — 0:1. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і Сассуоло (Італія).

Лечче - Сассуоло - 0:1. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаЛечче - Сассуоло - 0:1. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 24-й тур

Лечче (Італія) — Сассуоло (Італія) — 0:1 (0:0)
Голи: Крістіан Торстведт (65)

Попередження: Ламек Банда (17), Берарді (22), Обіанг (35), Федеріко Баширотто (74)

Огляд матчу Лечче — Сассуоло:

Лечче і Сассуоло зіграли внічию 0:0 у перерві матчу на Stadio Comunale Via del Mare. Лечче отримав першу жовту картку в матчі на 17-й хвилині, завдяки Банді. Сассуоло отримав жовту картку на 22-й хвилині за Д. Берарді, а незабаром після цього другу жовту картку отримав П. Обіанг на 35-й хвилині.

На початку другого тайму «Лечче» здійснив дві заміни, замінивши А. Сізая і Л. Коломбо на Л. Банду і Р. Удіна на 46-й хвилині. Сассуоло відповів трьома замінами на 60-й хвилині, замінивши П. Обіанга, Д. Фраттезі та Г. Дефреля на М. Лопеса, К. Торстведта та А. Пінамонті. На 65-й хвилині К. Торстведт забив єдиний гол у матчі і приніс Сассуоло перемогу з рахунком 1:0. Після голу Лечче зробив ще три заміни, замінивши А. Бліна, Х. Гонсалеса і Ф. Баскіротто на Ю. Малеха, К. Аскільдсена і Х. Гонсалеса на 73-й, 80-й і 83-й хвилинах відповідно. На 90-й хвилині «Сассуоло» зробив ще одну заміну, замінивши Г. М. Феррарі на Д. Берарді.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Інтер» — «Лечче», «Сассуоло» — «Кремонезе».