Вільярреал — Хетафе — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-28 00:00 27 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і ... Вільярреал — Хетафе — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

27 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Хетафе (Іспанія).

Вільярреал - Хетафе - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистикаВільярреал - Хетафе - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 23-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Хетафе (Іспанія) — 2:1 (1:1)
Голи: Самуель Чуквезе (44), Моралес (52) — Юнал (9)

Попередження: Мауро Арамбаррі (56)

Огляд матчу Вільярреал — Хетафе:

Матч між «Вільярреалом» і «Гетафе» на стадіоні «Естадіо де ла Сераміка» закінчився з рахунком 2:1 на користь «Вільярреала». На 9-й хвилині гравець «Гетафе» Е. Унал забив перший гол у матчі. Вільярреал зрівняв рахунок через чотири хвилини, коли С. Чуквуезе знайшов ворота. На 52-й хвилині матчу Х.Л. Моралес забив другий гол «Вільярреала», забезпечивши господарям перевагу у два м’ячі. Через п’ять хвилин М. Арамбаррі з «Гетафе» отримав жовту картку.

Невдовзі після цього обидві команди почали свої заміни: спочатку «Гетафе» зняв Л. Міллу замість К. Алена, потім, швидко змінивши М. Арамбаррі на А. Алгобію, Порту на Х. Х. Алгобію. Алгобію, Порту на Х. Іглесіаса, і, нарешті, замінивши Г. Альвареса на Г. Вільяра. Вільярреал не відставав, замінивши А. Морено на А. Баєну, а І. Піно на А. Педрасу. На 75-й хвилині «Гетафе» зробив останню заміну: Н. Максимович вийшов замість Муніра Ель-Хаддаді. Вільярреал також зробив пізню подвійну заміну: Р. Терратс і С. Чуквуезе замінили Х. Мохіку і Г. Морено відповідно. Матч закінчився перемогою Вільярреала з рахунком 2:1 у впертій боротьбі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Вільярреал, Хетафе — Жирона.