«Марсель» Малиновського, вибивши з Кубка Франції ПСЖ, поступився клубу другого дивізіону

2023-03-02 10:57 Минулої середи відбулися матчі 1/4 фіналу Кубка Франції. Головна сенсація сталася у зустрічі одного з лідерів ... «Марсель» Малиновського, вибивши з Кубка Франції ПСЖ, поступився клубу другого дивізіону

Минулої середи відбулися матчі 1/4 фіналу Кубка Франції. Головна сенсація сталася у зустрічі одного з лідерів нинішнього чемпіонату Франції — «Марселя», і «Аннесі», який виступає у другому дивізіоні країни.

Руслан Малиновський у матчі проти "Аннесі"

«Марсель» у попередньому раунді зумів вибити з боротьби ПСЖ (2:1) і мало хто думав, що «Аннесі» стане для провансальців проблемою. Однак, відкривши рахунок на 29-й хвилині зустрічі, «Марсель» на початку другого тайму пропустив два голи протягом шести хвилин і потім лише в компенсований час зумів відновити рівновагу, перевівши тим самим боротьбу в серію післяматчевих пенальті. Ну а у «футбольній лотереї» більш вдалим виявився «Аннесі» — 7:6, який таким чином вийшов до півфіналу Кубка Франції.

У матчі з «Аннесі» взяв участь український півзахисник «Марселя» Руслан Малиновський. Він почав гру з перших хвилин, але результативними діями не відзначився. У середині другого тайму українець був замінений.

Кубок Франції. 1/4 фіналу

«Марсель» — «Аннесі» — 2:2 (1:0). За пенальті — 6:7
Голи: Верету (29), Муге (90+6) — Дьон (53), Муанга (59)

«Марсель»: Лопес, Каборе (Унаї, 56), Колашинац (Нуну Тавареш, 56), Мбемба, Балерді, Клосс, Пайєт (Ронж’є, 56), Верету (Муге, 90), Малиновський (Вітінья, 67), Гендузі, Санчес.

Додамо, що крім «Аннесі», до півфіналу Кубка Франції вийшли: «Ліон», «Ланс» і «Тулуза».