Реал С-дад — Кадіс — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 00:04 3 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) ... Реал С-дад — Кадіс — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Кадіс (Іспанія).

Реал С-дад - Кадіс - 0:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаРеал С-дад - Кадіс - 0:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур

Реал С-дад (Сан-Себастьян) — Кадіс (Іспанія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Феде Сан Еметеріо (53)

Огляд матчу Реал С-дад — Кадіс:

Реал Сосьєдад і Кадіс зіграли в безгольову нічию в матчі Ла Ліги на арені Реалі. Незважаючи на великі очікування, жодна з команд не змогла домогтися успіху. Перша половина гри проходила в повільному темпі, жодна з команд не змогла створити багато можливостей для взяття воріт. Однак на 53-й хвилині гравець «Кадіса» Ф. Сан-Еметеріо отримав жовту картку. Гра почала загострюватися, коли обидві команди зробили перші заміни на 61-й хвилині. У «Реал Сосьєдада» замість інших гравців вийшли К. Фернандес і А. Сорлот, а у «Реал Сосьєдада» — Б. Мендес і Д. Сільва. Після замін гра набрала темп, але жодна з команд не змогла скористатися своїми шансами.

Кадіс також зробив кілька замін на 62-й хвилині, випустивши Т. Бонгонду, А. Фернандеса і С. Гвардіолу замість І. Алехо, Р. Алькараса та Ф. Сан-Еметеріо. Однак це мало що змінило — рахунок залишився незмінним. На 78-й хвилині «Кадіс» зробив четверту заміну, випустивши Р. Марті замість К. Рамоса де ла Флора. Реал Сосьєдад також зробив дві заміни на 81-й хвилині: А. Горосабель і А. Сола вийшли замість інших гравців. На цій же хвилині на поле вийшли М. Оярсабаль і М. Чо. У міру того, як час наближався до фінального свистка, «Кадіс» зробив останню заміну: на 89-й хвилині Фалі вийшов замість Ж. Мере. Однак жодна з команд не змогла знайти переломний момент, і гра закінчилася безгольовою нічиєю. Обидві сторони будуть розчаровані результатом, але втішаться тим, що їм вдалося заробити цінне очко в цьому матчі. По ходу сезону обидві команди сподіваються повернутися до перемог і наблизитися до своїх цілей.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Реал С-дад, Кадіс — Гетафе.