Бохум — Шальке — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 18:30 4 березня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і ... Бохум — Шальке — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і Шальке (Гельзенкірхен).

Бохум - Шальке - 0:2. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистикаБохум - Шальке - 0:2. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 23-й тур

Бохум (Німеччина) — Шальке (Гельзенкірхен) — 0:2 (0:1)
Голи: Мануель Ріманн (45), Бюльтер (79)

Попередження: Том Краус (31), P. Osterhage (59), П. Ферстер (85)

Огляд матчу Бохум — Шальке:

Матч між VfL Bochum і FC Schalke 04 у Бундеслізі був напруженим і закінчився перемогою гостей із рахунком 2:0. Матч проходив на стадіоні Vonovia Ruhrstadion, який був заповнений пристрасними вболівальниками, які вболівали за свої команди. У першій половині матчу ФК «Шальке 04» домінував, контролюючи середину поля і створюючи кілька моментів. Перша важлива подія у грі сталася на 31-й хвилині, коли гравець «Шальке» Т. Краусс отримав жовту картку. Краусс отримав жовту картку від судді. Коли перший тайм добігав кінця, «Шальке 04» вийшов уперед завдяки невдалому голу воротаря «Бохума» М. Ріманна перед самим свистком на перерву. У другому таймі гра була більш збалансованою, обидві команди створили кілька нагод для взяття воріт. Однак «Бохуму» не вдавалося реалізувати свої шанси в голи, їхні атаки постійно припинялися захистом «Шальке». На 59-й хвилині гравець «Бохума» П. Остерхаге також отримав жовту картку.

«Шальке» зробив дві заміни на 60-й і 72-й хвилинах, випустивши Е. Баланта і М. Фрея відповідно, а «Бохум» зробив дві свої заміни на 72-й хвилині, замінивши Т. Асано і С. Янко на М. Брощинські та Я. Осей-Туту. На 76-й хвилині «Бохум» зробив третю заміну, замінивши К. Штогера на С. Ганвулу. Однак «Шальке» оформив перемогу на 79-й хвилині, коли М. Бултер забив свій другий гол у матчі. Бохуму вдалося забити гол на 83-й хвилині, але його було скасовано через офсайд. Відбулися нові заміни, і на 85-й хвилині «Бохум» випустив П. Кунде замість П. Остерхаге, який до цього отримав жовту картку. ФК «Шальке 04» також зробив заміну на 89-й хвилині, замінивши М. Камінські на Р. Залазара. Загалом, матч вийшов цікавим, «Шальке» домінував у першому таймі, а «Бохум» був сильнішим у другій половині. Однак оборона «Шальке» виявилася занадто сильною для «Бохума», і гості здобули заслужену перемогу з рахунком 2:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кельн — Бохум, Шальке — Боруссія Д.