Брайтон — Вест Гем — 4:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 19:00 4 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і ... Брайтон — Вест Гем — 4:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Вест Гем (Лондон).

Брайтон - Вест Гем - 4:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаБрайтон - Вест Гем - 4:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 26-й тур

Брайтон (Англія) — Вест Гем (Лондон) — 4:0 (1:0)
Голи: Алексіс Мак Аллістер (18), Дж. Вельтман (52), К. Мітома (69), Велбек (89)

Предупредження: Соучек (55), Боуен (59), Райс (60)

Огляд матчу Брайтон — Вест Гем:

«Брайтон» і «Вест Гем» зустрілися в матчі Прем’єр-ліги на стадіоні American Express Community Stadium, і це була гра, сповнена несподіванок. У першій половині матчу «Брайтон» вийшов уперед завдяки голу А. Мак Аллістера з пенальті на 18-й хвилині. Незважаючи на спроби «Вест Гема» зрівняти рахунок, вони не змогли реалізувати жодного шансу. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Вест Гема»: С. Бенрахма вийшов замість П. Форналса. Однак «Брайтон» домінував, і на 52-й хвилині Я. Вельтман забив гол, подвоївши свою перевагу. Розчарування «Вест Гема» почало проявлятися: Т. Соучек, Дж. Боуен і Д. Райс швидко отримали жовті картки.

На 68-й хвилині «Вест Гем» провів другу заміну: А. Огбонна вийшов замість К. Зуми, але це не допомогло їм переломити ситуацію. Гол К. Мітоми на 69-й хвилині забезпечив перемогу «Брайтону», і «Вест Гем» зробив три швидкі заміни у відповідь. М. Ланціні, Т. Соучек і Ф. Даунс вийшли замість Л. Пакете, М. Ланціні і Т. Соучека. Брайтон також зробив дві заміни: П. Еступінан вийшов замість Д. Велбека, а С. Марч — замість Ф. Буонанотте на 76-й хвилині. Під кінець часу «Брайтон» здійснив ще дві заміни: Дж. Енсісо і Е. Фергюсон вийшли замість К. Мітоми і Дж. Сарм’єнто на 83-й хвилині. Матч закінчився впевненою перемогою «Брайтона» з рахунком 4:0, а Д. Велбек забив гол на 89-й хвилині, завершивши вражаючий виступ клубу. Загалом, це був захопливий матч, який продемонстрував атакувальну майстерність «Брайтона» і залишив «Вест Гем» у скрутному становищі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лідс — Брайтон, Вест Гем — Астон Вілла.