Фіорентина — Мілан — 2:1. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 23:47 4 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і ... Фіорентина — Мілан — 2:1. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Мілан (Італія).

Фіорентина - Мілан - 2:1. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаФіорентина - Мілан - 2:1. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 25-й тур

Фіорентина (Флоренція) — Мілан (Італія) — 2:1 (0:0)
Голи: Н. Гонсалес (49), Йовіч (87) — Ернандес (90+5)

Попередження: Малік Тіо (12), Кабрал (29), Дж. Мессіас (35), Джонатан Іконе (59), Н. Гонсалес (70), П’єр Калулу (80)

Огляд матчу Фіорентина — Мілан:

На «Стадіо Артеміо Франкі» відбувся захопливий футбольний матч між «Фіорентиною» та «Міланом». Перша половина матчу закінчилася з рахунком 0:0. Уболівальники з нетерпінням чекали гострих моментів, і вони не були розчаровані: у другому таймі гра пожвавилася. «Фіорентина» отримала золоту нагоду вийти вперед, коли на 49-й хвилині було призначено пенальті. Н. Гонсалес спокійно вколотив м’яч у сітку воріт і вивів господарів уперед. AC Milan щосили намагався зрівняти рахунок, але не зміг реалізувати свої можливості. Суддя показав шквал жовтих карток. Першим на 12-й хвилині був вилучений М. Тіав із «Мілана», потім А. Кабрал («Фіорентина») і Ж. Мессіас («Мілан») на 29-й і 35-й хвилинах відповідно.

Дж. Іконе («Фіорентина») також отримав жовту картку на 59-й хвилині, а П. Калулуоф («Мілан») — на 80-й хвилині. У другому таймі обидві команди провели низку замін. На 66-й хвилині «Мілан» випустив О. Жиру, А. Ребича та І. Беннасера. «Фіорентина» провела кілька замін на 74-й хвилині, коли у складі господарів з’явилися К. Бірагі та Л. Раньєрі. На 87-й хвилині Л. Йович із «Фіорентини» забив вирішальний гол, який поставив крапку в матчі. Команда гостей все ж зуміла забити гол у компенсований час зусиллями Т. Ернандеса, але було замало і запізно. Загалом, це була блискуча гра у футбол, в якій обидві команди продемонстрували свої навички та вміння. Уболівальники отримали масу задоволення, і в підсумку «Фіорентина» здобула перемогу з рахунком 2:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кремонезе — Фіорентина, Мілан — Салернітана.