Металіст — Рух — 1:2. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 16:55 5 березня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст (Харків) і ... Металіст — Рух — 1:2. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст (Харків) і Рух (Львів).

Металіст - Рух - 1:2. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистикаМеталіст - Рух - 1:2. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 16-й тур

Металіст (Харків) — Рух (Львів) — 1:2 (0:1)
Голи: Панасенко (49) — Климчук (18), Ю. Карабін (77)

Предупредження: O. Веремієнко (11), Климчук (65), Альваренга (79)

Огляд матчу Металіст — Рух:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги, який відбувся на стадіоні «Авангард», харківський «Метал» зігрався з вінницьким «Рухом», і обидві команди наполегливо боролися за перемогу. До перерви «Рух» лідирував із рахунком 0:1 завдяки голу Ю. Климчука на 18-й хвилині. Однак харківський «Метал» повернувся на поле на другий тайм із новою енергією та ентузіазмом. Уже за хвилину після початку гри вони провели дві швидкі заміни, випустивши С. Валенсіо та А. Чідомера замість Д. Коркішка та С. Панасенка відповідно. Панасенка відповідно. Ці зміни немов вдихнули нове життя в команду, і всього за чотири хвилини С. Панасенко забив гол за харківський «Метал», вирівнявши становище 1:1 за решту часу матчу. «Рух Винники» не зупинилися перед рівним рахунком і продовжили намагатися відігратися.

Вони зробили дві заміни: Б. Слюбик і Таллес вийшли замість О. Веремієнка та Ю. Карабіна на 52-й і 66-й хвилинах відповідно. На 77-й хвилині Ю. Карабін забив вирішальний гол для «Руху», вивівши його в лідери за 13 хвилин до кінця гри. Гра не обійшлася без драматизму: за весь матч було видано чотири жовті картки. О. Веремієнко з «Руху» отримав жовту картку на 11-й хвилині, а Ю. Климчук — на 65-й хвилині. Ф. Альваренга та М. Мисик також отримали жовті картки за «Рух» на 78-й та 79-й хвилинах відповідно. Д. Коркішко отримав жовту картку за харківський «Метал» на 79-й хвилині. Коли час добігав кінця, обидві команди зробили останні заміни. На 80-й хвилині «Рух» випустив В. Романа та О. Притулу замість М. Мисика та Ф. Альваренги, а харківський «Метал» випустив В. Наумеця замість М. Багачанського на 84-й хвилині. Однак рахунок на табло не змінився, і коли пролунав фінальний свисток, «Рух Винники» здобули важку перемогу над харківським «Металом» із рахунком 1:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інгулець — Металіст, Рух — Колос.