Бетіс — Реал — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-06 00:00 5 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і ... Бетіс — Реал — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Реал (Мадрид).

Бетіс - Реал - 0:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаБетіс - Реал - 0:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур

Бетіс (Севілья) — Реал (Мадрид) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Камавінга (25), Вільям Карвалью (45+1), Y. Sabaly (51), Іглесіас (51), Rodrygo (59), Мілітао (59), Вінісіус Джуніор (84)

Огляд матчу Бетіс — Реал:

«Реал Бетіс» і «Реал Мадрид» зіграли в безгольову нічию в напруженому матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні «Беніто Вільямарін». У грі була своя частка драматизму, моменти блиску поєднувалися зі спалахами темпераменту з обох сторін. Перша справжня дія у грі відбулася на 12-й хвилині, коли Карім Бензема, думаючи, що він вивів «Реал Мадрид» уперед, забив гол, але його було скасовано за гру рукою. Це спірне рішення було швидко забуте гравцями, і вони продовжили домагатися першого голу. Едуардо Камавінга з «Реала» отримав жовту картку на 25-й хвилині за фол на гравцеві «Реал Бетіса». Перший тайм закінчився безгольовим, але не без невеликої драми. Вільям Карвальо з «Реал Бетіс» отримав жовту картку перед самою перервою, що додало напруженості матчу. На 51-й хвилині були вилучені І. Сабалі та Б. Іглесіас із «Реал Бетіс», а на 59-й хвилині жовті картки отримали Родріго та Е. Мілітао з «Реал Мадрид».

Карло Анчелотті, менеджер «Реал Мадрид», зробив заміну на 59-й хвилині, замінивши Лукаса на Д. Карвахаля. У другому таймі відбулося ще більше замін, оскільки обидві сторони прагнули завоювати три очки. Першим вийшов Камавінга, якого замінив Н. Фернандес, а потім А. Тчуамені, який замінив Д. Себальоса, на 64-й хвилині. Потім «Реал Бетіс» зробив перші заміни: А. Перес вийшов замість Луїса Енріке, а Б. Іглесіас був замінений на Вілліана Хосе на 71-й хвилині. У. Карвальо був замінений на А. Гуардадо на 80-й хвилині, а останні п’ять замін відбулися в останні три хвилини гри. Вінісіуса Жуніора з «Реала» було вилучено на 84-й хвилині, а на 87-й хвилині «Реал Бетіс» випустив А. Руїбаля і Х. Міранду замість Хоакіна і Абнера відповідно, а «Реал Мадрид» випустив А. Родрігеса замість Т. Крооса. Матч закінчився безгольовим, обидві сторони не змогли вийти з глухого кута. Незважаючи на відсутність голів, гра вийшла інтригуючою, що продемонструвала таланти обох команд. Результат означає, що обидві команди взяли по одному очку, і їм доведеться повернутися до креслярської дошки, щоб розробити стратегію на наступні матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Бетіс, Реал — Еспаньол.