Торіно — Болонья — 1:0. Чемпіонат Італії, 25 тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-06 23:45 6 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турін) та ... Торіно — Болонья — 1:0. Чемпіонат Італії, 25 тур. Огляд матчу, статистика

6 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турін) та Болонья (Італія).

Торіно – Болонья – 1:0. Чемпіонат Італії, 25 тур. Огляд матчу, статистикаТоріно – Болонья – 1:0. Чемпіонат Італії, 25 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 25-й тур

Торіно (Турин) — Болонья (Італія) — 1:0 (1:0)
Голи: Ю. Карамох (22)

Попередження: Алессандро Буонджорно (64), М. Берроу (70), Джерді Схоутен (77), Мергім Воєвода (80)

Огляд матчу Торіно — Болонья:

У матчі Серії А між «Торіно» та «Болоньєю» на стадіоні «Олімпіко Гранде Турін» господарі поля здобули вперту перемогу з рахунком 1:0, забивши єдиний гол у першому таймі. Матч був напруженим: обидві команди грали у напружену гру, прагнучи здобути перевагу над іншими. «Торіно» відкрив рахунок на 22-й хвилині, коли Янн Карамох влучним ударом влучив у сітку воріт. «Болонья» спробувала відповісти, але не змогла пробити захист «Торіно». На початку другого тайму «Болонья» провела вирішальну заміну на 57-й хвилині, викликавши Ріккардо Орсоліні, щоб спробувати додати темпу своїй атаці. Але цього було замало, оскільки «Торіно» утримав невелику перевагу. Гра була затьмарена серією жовтих карток, обидві команди отримали кілька попереджень.

Алессандро Буонджорно та Мергім Войвода з «Торіно» отримали жовті картки, а Муса Берроу та Джерді Схоутен отримали попередження за «Болонню». На 73-й хвилині «Торіно» зробив потрійну заміну: Карамох поступився місцем Неманіє Радонічу, Сашу Лукіча замінив Ола Айна, а Рікардо Родрігеса — Войвода, оскільки вони сподівалися утримати свою вузьку перевагу. «Болонья» намагалася просуватися вперед на останніх етапах гри, але не змогла пробити рішучу оборону «Торіно». Коли гра добігла кінця, «Торіно» зробив останню заміну на 86-й хвилині, випустивши Антоніо Санабріа замість Даніеля Базеллі. Загалом, це був напружений матч, у якому обидві команди доклали доблесних зусиль. Але з одним вирішальним голом «Торіно» заробив усі три очки та піднявся у таблиці Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лечче — Торіно, Болонья — Лаціо.