«Ми отримали позитивний настрій на декілька тижнів», — Грем Поттер про перемогу над «Борусією»

2023-03-08 21:43 Головний тренер лондонського «Челсі» Грем Поттер прокоментував вихід своєї команди до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Грем ... «Ми отримали позитивний настрій на декілька тижнів», — Грем Поттер про перемогу над «Борусією»

Головний тренер лондонського «Челсі» Грем Поттер прокоментував вихід своєї команди до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Грем Поттер, Getty Images

«Дуже багато емоцій. Кінцівка матчу була напруженою, проте хлопці витримали цей тиск. Я радий, що нам вдалося перемогти.

Перебитий пенальті? Я навіть не знаю, що там відбулося. Я зрозумів, що гравці «Борусії» вбігли до штрафного майданчика. Бити мав Гаверц або Джеймс. Ми впевнені у Каї. Я не дивився, як він пробивав пенальті, однак за ревом трибун я зрозумів, що це гол. Бити пенальті — це не для мене, тому я благоговію перед будь-ким, хто це робить.

У роздягальні панує фантастична атмосфера. У нас був складний період, і цей турнір багато що для нас значить. Ми хотіли прогресувати та потрапити до чвертьфіналу, і це дасть нам позитивний настрій на наступні кілька тижнів.

Ми маємо відновитися і готуватися до суботнього поєдинку проти «Лестера». Два матчі «на нуль» — чудова новина після складного періоду. Таке трапляється у житті, і все залежить від того, як ви відреагуєте, а гравці відреагували фантастично, — сказав Грем Поттер.

08.03.2023, 21:43