Тоттенгем — Мілан — 0:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-03-09 00:06 8 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Мілан (Італія). ... Тоттенгем — Мілан — 0:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

8 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Мілан (Італія).

Тоттенхем - Мілан - 0:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистикаТоттенхем - Мілан - 0:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

Ліга чемпіонів

Тоттенхем (Лондон) — Мілан (Італія) — 0:0 (0:0)

Попередження: Ромеро (17), К. Ленглет (21), A. Конте (21), Ромеро (77), Малік Тіо (90+3), (90+5)

Огляд матчу Тоттенгем — Мілан:

На стадіоні «Тоттенгем Хотспур» відбувся довгоочікуваний матч Ліги Чемпіонів УЄФА між командами «Тоттенгем» і «Мілан». Обидві команди прагнули здобути важливу перемогу, щоб вийти до наступного раунду. Матч вийшов напруженим, з напруженою боротьбою, жодна з команд не змогла вийти з глухого кута протягом усіх 90 хвилин основного часу. У першій половині матчу обидві команди продемонстрували жорстку боротьбу і сильну оборону, що призвело до рахунку 0:0 у перерві. Проте, гравці «Тоттенхема» К. Ромеро і К. Ленгле отримали жовті картки на самому початку матчу за надмірну старанність в атаці, що свідчило про те, що матч буде фізичним. У другому таймі обидві команди продовжували запекло битися за перемогу. Тоттенгем зробив першу заміну в матчі, випустивши І. Перішича замість П. Порро на 53-й хвилині, а AC Milan відповів, випустивши Я. Мессіаса замість А. Саелемаекерса на 56-й хвилині. На 70-й хвилині «Тоттенгем» здійснив другу заміну в матчі, випустивши Емерсона Рояла і Річарлісона в спробі зламати надійну оборону «Мілана».

Однак ситуація змінилася на гірше для «Тоттенхема», коли С. Ромеро отримав другу жовту картку, а потім червону на 77-й хвилині, залишивши команду в 10 осіб до кінця матчу. AC Milan скористався своєю можливістю і зробив дві швидкі заміни, випустивши Б. Діаса замість І. Беннасера на 81-й хвилині, а потім О. Жиру замість Д. Орігі на тій же хвилині. У відповідь «Тоттенгем» ввів у гру Д. Кулусевскі замість Д. Санчеса на 83-й хвилині, намагаючись посилити свою атаку. В останні хвилини матчу «Мілан» зробив останню заміну, випустивши Р. Леао замість А. Ребича на 89-й хвилині. Однак жодна з команд не змогла домогтися успіху, і матч закінчився безгольовою нічиєю. У напруженому матчі було застосовано загалом п’ять жовтих карток, причому М. Тіав з «Мілана» і О. Скіпп з «Тоттенхема» отримали жовті картки на останній хвилині матчу. Хоча обидві команди, безсумнівно, вважали за краще б здобути перемогу, нічия означає, що у них зберігаються шанси на вихід у нокаут-раунд, і вони, ймовірно, будуть прагнути максимально використати решту матчів, що залишилися на груповому етапі.