Ігор Костюк: «Звичайно, підвела реалізація...»

2023-03-10 15:57 Старший тренер «Динамо U-19» Ігор Костюк прокоментував виїзний поєдинок із «Дніпром-1», який завершився внічию — 1:1. ... Ігор Костюк: «Звичайно, підвела реалізація...»

Старший тренер «Динамо U-19» Ігор Костюк прокоментував виїзний поєдинок із «Дніпром-1», який завершився внічию — 1:1.

Ігор Костюк (фото: fcdynamo.com)

— Важкий поєдинок для ваших підопічних. Чого не вистачило, аби досягти перемоги?

— У першу чергу, на гру повпливав дуже сильний вітер, який «загнав» нас у другому таймі ближче до своїх воріт. Через це у нашій грі не було як такого конструктиву та не вдавалося пресингувати суперника. Гравці, які грали в середній ланці, не справлялися з цим. Також не було контролю м’яча з нашого боку, щоб виходити через середину. Ну і, звичайно, підводила реалізація, хоча при всьому цьому створили два хороших моменти, але не забили.

Але нічого, у плані становлення — це хороший досвід. Це друга гра для нас після зимової перерви. Наша головна мета — розвивати футболістів та щоб вони вчилися на власних помилках.

— У першому таймі була обережна гра. Придивлялися до суперника?

— Ми розуміли, як вони грають. Але було багато браку, і той план, який ми мали на гру — швидкий вихід із оборони в атаку, переведення з одного флангу на інший — не спрацював. Також у суперника були проблеми при нашій грі через фланги, однак нам не вдалося скористатися ними.

— В епізоді з пропущеним м’ячем нападник «Дніпра-1» замкнув фланговий простріл. Хто не догледів із наших захисників?

— У цьому ми обов’язково розберемося. Я завжди кажу своїм гравцям, що більшість голів забиваються із меж карного майданчика, із зони перед воротами, і потрібно контролювати там суперників. А у них поки вся увага на м’ячі й опоненти, буває, випадають із поля зору. Утім, поки вони ще навчаються і, звичайно, не все вдається, тому будемо працювати далі.

— На останніх хвилинах ви отримали попередження...

— Гравці суперника зробили вкидання не в той бік, м’яч котився по лінії, і я хотів швидко віддати його своїм підопічним. Зробив крок на поле — і отримав попередження.

10.03.2023, 15:57
Чемпионат Англии Арсенал Борнмут 0 : 0   4 мая 14:30
Чемпионат Испании Реал С-дад Лас-Пальмас - : - 4 мая 15:00
Чемпионат Украины Оболонь ЛНЗ - : - 4 мая 15:30
Чемпионат Франции Гавр Страсбур - : - 4 мая 16:00