Інгулець — Металіст — 2:1. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 16:00 11 березня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Інгулець (Петрове) і ... Інгулець — Металіст — 2:1. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Інгулець (Петрове) і Металіст (Харків).

Інгулець - Металіст - 2:1. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистикаІнгулець - Металіст - 2:1. Чемпіонат України, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 17-й тур

Інгулець (Петрове) — Металіст (Харків) — 2:1 (1:0)
Голи: Одарюк (28), Одарюк (77) — P. Malumandsoko (64)

Предупредження: Ченбай (8), Ю. Демченко (47)

Огляд матчу Інгулець — Металіст:

У напруженому матчі між «Інгульцем» і харківським «Металом» уболівальники були в напрузі від початку до кінця. Незважаючи на повільний початок, перший тайм закінчився з перевагою «Інгульця», завдяки голу В. Одарюка на 28-й хвилині. Другий тайм розпочався жваво, обидві команди зробили заміни вже на першій хвилині. Незабаром жовту картку отримав гравець харківського «Металу» Ю. Демченко, але вже за кілька хвилин був замінений на Д. Коркішка.

На 64-й хвилині харківський «Метал» забив свій перший гол у матчі завдяки голу П. Малумандсоко. Однак «Інгулець» швидко відповів своїм голом, який на 77-й хвилині знову забив В. Одарюк. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь «Інгульця», але не без драматизму. На останній хвилині гри червону картку отримав гравець харківського «Металу» П. Малумандсоко. Загалом обидві команди грали з великою енергією та майстерністю, створюючи захопливий матч, який змусив уболівальників бути на ногах. Це була ще одна чудова гра в Прем’єр-лізі та незабутня подія на полі стадіону «Інгулець».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інгулець — Чорноморець, Металіст — Олександрія.