Айнтрахт — Штутгарт — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 18:53 11 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і ... Айнтрахт — Штутгарт — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і Штутгарт (Німеччина).

Айнтрахт - Штутгарт - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаАйнтрахт - Штутгарт - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 24-й тур

Айнтрахт (Німеччина) — Штутгарт (Німеччина) — 1:1 (0:0)
Голи: Роде (55) — Сайлас Катомпа Мвумпа (75)

Попередження: Роде (27), Т. Кулібалі (72), Соу (76), Гетце (90+3), Еван Ндіка (90+4)

Огляд матчу Айнтрахт — Штутгарт:

На футбольних уболівальників чекав захоплюючий матч Бундесліги між «Айнтрахт Франкфурт» і «ВфБ Штутгарт» на стадіоні «Дойче Банк Парк». У першому таймі жодна з команд не змогла забити у ворота суперника, але в другому таймі гра набрала обертів. На 27-й хвилині гри гравець франкфуртського «Айнтрахта» С. Роде отримав жовту картку. Однак пізніше Роде спокутував свою провину, забивши перший гол за «Айнтрахт Франкфурт» на 55-й хвилині. ВФБ Штутгарт спробував зрівняти рахунок, але на 63-й хвилині вдався до замін: Х. Х. Переа вийшов замість Сіласа, Т. Томаш — замість К. Фюріха, а Жил Діас — замість Т. Кулібалі.

Айнтрахт Франкфурт також здійснив заміни на 71-й хвилині, випустивши К. Якіча замість С. Роде і Р. Борре замість Д. Камади. Незважаючи на перевагу «Айнтрахта», «ВфБ Штутгарт» зберігав бойовий дух, і на 72-й хвилині Т. Кулібалі отримав жовту картку. Завзятість «Штутгарта» принесла свої плоди, коли на 75-й хвилині Сілас забив перший гол. По ходу гри гравець «Айнтрахта» Д. Соу отримав жовту картку на 76-й хвилині, а гравець «ВФБ Штутгарт» Г. Харагучі був замінений на 78-й хвилині на Е. Міллота. На 86-й хвилині франкфуртський «Айнтрахт» також зробив останню заміну: Д. Соу вийшов замість Л. Аларіо. Гра закінчилася внічию, але не раніше, ніж гравці «Айнтрахта» М. Гьотце та Е. Ндічка отримали жовті картки в компенсований час. Загалом, це був напружений матч, який тримав уболівальників у напрузі до фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Айнтрахт, Штутгарт — Вольфсбург.