Лідс — Брайтон — 2:2. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 19:00 11 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лідс (Англія) і ... Лідс — Брайтон — 2:2. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лідс (Англія) і Брайтон (Англія).

Лідс - Брайтон - 2:2. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаЛідс - Брайтон - 2:2. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 27-й тур

Лідс (Англія) — Брайтон (Англія) — 2:2 (1:1)
Голи: P. Bamford (40), Джек Гаррісон (78) — Алексіс Мак Аллістер (33), Джек Гаррісон (61)

Попередження: М. Кайседо (83), Фірпо (90)

Огляд матчу Лідс — Брайтон:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Елланд Роуд» «Лідс Юнайтед» і «Брайтон енд Хоув Альбіон» зіграли в захоплюючу нічию 2:2. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, обидві команди продемонстрували свій талант і наполегливо боролися за лідерство. «Брайтон» забив першим на 33-й хвилині, гол А. Мак Аллістера привів їхніх уболівальників у сказ. Але «Лідс» відповів рішуче, і за п’ять хвилин до перерви П. Бемфорд зрівняв рахунок, на радість уболівальників господарів. Другий тайм почався з більш активних дій, оскільки обидві команди вийшли на поле з новим почуттям нагальної необхідності. Брайтон зіткнувся з прикрою невдачею на 61-й хвилині, коли Дж. Харрісон з Лідса випадково забив власний гол, на жах уболівальників Брайтона. Але команда гостей продовжувала боротися і зробила кілька замін, щоб струсити гру. Лише через дві хвилини «Лідс» зробив власну заміну, замінивши Родріго на Бемфорда.

Цей хід окупився на 78-й хвилині, коли Гаррісон, герой першого тайму, забив ще раз — цього разу це був переможний гол. «Брайтон» продовжував боротися і в останні хвилини гри заробив жовту картку для М. Кайседо. У матчі відбулося ще кілька замін, зокрема Б. Ааронсон у «Лідса» та А. Вебстер у «Брайтона». Якраз у той момент, коли вболівальники вже були готові збирати речі та вирушати додому, на 90-й хвилині «Лідс» отримав ще одну жовту картку, яку отримав Дж. Фірпо. Але хвилювання ще не закінчилися, бо на останніх секундах матчу Лідс ввів у гру Л. Сіністерру. Загалом, це був захопливий поєдинок двох команд, що добре поєднуються, з великою кількістю подій і хвилювань від початку і до кінця. Вболівальники «Лідса», безсумнівно, будуть задоволені грою своєї команди, а «Брайтону» залишиться тільки шкодувати про те, що могло б бути. Незважаючи на нічию, цей матч ще раз доводить, чому Прем’єр-ліга є однією з найцікавіших і конкурентоспроможних ліг у світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Лідс, Брайтон — Ман.Юнайтед.