Ельче — Вальядолід — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-11 19:20 11 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Ельче (Іспанія) і ... Ельче — Вальядолід — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Ельче (Іспанія) і Вальядолід (Іспанія).

Ельче - Вальядолід - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаЕльче - Вальядолід - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 25-й тур

Ельче (Іспанія) — Вальядолід (Іспанія) — 1:1 (0:1)
Голи: Тете Моренте (90+6) — К. Ларін (4)

Предупредження: Жерар Гамбо (20), Тете Моренте (71), Оскар Плано (72), Меса (90+5), Пере Мілла (90+6), Меса (90+11), Мартін Хонгла (90+12), К. Ларін (90+11), Мартін Хонгла (90+12), Мартін Хонгла (90+12), Мартін Хонгла (90+12), Омар Маскарелл (90+12).

Огляд матчу Ельче — Вальядолід:

Ельче і Вальядолід зіграли захопливий матч у Ла Лізі на стадіоні «Естадіо Мануель Мартінес Валеро». У перерві матчу «Вальядолід» вийшов уперед завдяки голу К. Ларіна, але «Ельче» вдалося зрівняти рахунок на останній хвилині гри, завершивши матч із рахунком 1:1. Матч розпочався для «Вальядоліда» ударно: їм вдалося забити на четвертій хвилині завдяки голу К. Ларіна. Ельче намагався чинити опір і отримав першу жовту картку в матчі, коли Г. Гумбау був вилучений на 20-й хвилині. Однак, незважаючи на всі зусилля, «Ельче» пішов на перерву, поступаючись у рахунку. У другому таймі обидві команди зробили шквал замін. Ельче ввів у гру Х.А.

Кармону і Р. Нтеку замість Тете Моренте і Е. Понсе відповідно, а Вальядолід ввів у гру А. Агуадо і Х. Фернандеса замість Р. Меси і Х. Санчеса. Ельче продовжував насідати і зумів зрівняти рахунок на останній хвилині гри зусиллями Тете Моренте. Однак ближче до кінця матчу гра перетворилася на шквал жовтих і червоних карток. Р. Меса з «Вальядоліда» був вилучений з поля з червоною карткою за фол, а М. Хонгла наслідував його приклад, отримавши дві жовті картки. Крім того, О. Плано і К. Ларін отримали жовті картки за «Вальядолід», а П. Мілья і Тете Моренте — за «Ельче». Матч закінчився внічию 1:1, обидві команди боролися одна з одною до кінця. Попри те, що результат був не таким, як хотілося б кожній із команд, уболівальники отримали задоволення від насиченого подіями матчу, в якому було все — від голів до карток. Ла Ліга продовжує давати якісний футбол, і цей матч не став винятком.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Ельче, Вальядолід — Атлетик.