17-й тур чемпіонату України. «Дніпро-1» — «Динамо» — 0:1. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 14:59 Цього вікенду відбулися матчі 17-го туру чемпіонату України. В одному з них, у неділю, 12 березня, ... 17-й тур чемпіонату України. «Дніпро-1» — «Динамо» — 0:1. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбулися матчі 17-го туру чемпіонату України. В одному з них, у неділю, 12 березня, зустрічалися «Дніпро-1» і київське «Динамо».

Фото - Олександр Попов

Чемпіонат України. 17-й тур

«ДНІПРО-1» (Дніпро) — «ДИНАМО» (Київ) — 0:1 (0:1)
Гол: Буяльський (41).

Попередження: Бабенко (21), Бланко (83) — Попов (32), Беніто (53), Лонвейк (70), Караваєв (85).

Вилучення: Буяльський (після гри).

«Дніпро-1»: Рибак — Хайнер (Пасіч, 46), Сваток, Адамюк, Каплієнко (Амаш, 63) — Бабенко (Танчик, 82), Піхальонок — Гуцуляк (Підлепенець, 19), Бланко, Пеглоу — Довбик.

«Динамо»: Нещерет — Караваєв, Попов, Дячук, Вівчаренко — Сидорчук (к), Лонвейк, Беніто (Царенко, 58), Буяльський (Гармаш, 88), Кабаєв (Волошин, 88) — Ванат (Рамірес, 73).

Статистика та стенограма матчу >>>

Післяматчева прес-конференція >>>

Усі результати чемпіонату України, турнірна таблиця, календар ігор >>>

Центральний поєдинок звітного туру розпочався не з небезпечних моментів, а з великої кількості дрібних фолів з боку футболістів «Дніпра-1». Проте, саме команда Олександра Кучера почала незабаром створювати моменти біля воріт «Динамо». Перший із них був у Довбика, але форвард не зумів пробити головою з кількох метрів після навісу з флангу. Буквально за кілька хвилин у Артема був ще один момент, але Нещерет зумів виграти дуель у нападника, забравши м’яч у руки.

«Динамо», своєю чергою, намагалося відповісти суперникові своїми позиційними атаками, але часто підопічним Мірчі Луческу не вистачало то останнього точного пасу, то завершального удару. Захисники «Дніпра-1» часто просто блокували удари киян, наприклад, як в епізоді з Кабаєвим.

Ближче до середини першого тайму «Дніпро-1» створив перший стовідсотковий гольовий момент у матчі: Довбик зумів відірватися від опонента на лівому фланзі, після чого прострілив низом у центр штрафного майданчика на ніким не прикритого Піхальонка. Однак півзахисник дніпрян промазав по м’ячу з кількох метрів. «Динамо» в ці хвилини майже всім складом відійшло в оборону, але моментів у «Дніпра-1» менше не стало: Підлипенець зумів вирватися сам на сам із Нещеретом, але в останню мить «біло-синіх» врятував Вівчаренко, який поставив корпус суперникові й не дав пробити по воротах.

Свій момент «Динамо» все ж зуміло знайти під завісу першого тайму. Після інтенсивного пресингу біля воріт «Дніпра-1», захисник Хайнер неточно відпасував на партнера — м’яч перехопив Буяльський і зумів точно пробити в дальній нижній кут воріт Рибака — 0:1! Уже в доданий час до першого тайму номінальні господарі поля спробували відігратися, але безуспішно.

Після перерви «Динамо» відверто перейшло на гру другим номером, віддавши ініціативу «Дніпру-1». Логічно, що динамівці таким чином розраховували спіймати суперника на контратаці або реалізувати стандартне положення. Саме після кутового біля воріт дніпрян підопічні Луческу зуміли створити другий гольовий момент у матчі: після невеликої метушні у штрафному майданчику Ванат зумів пробити п’ятою з лінії воротарського майданчика, але захисник встиг заблокувати його удар. Також відзначимо, що помітно освіжив гру «біло-синіх» Антон Царенко, який вийшов на заміну замість Беніто. Саме завдяки активним діям українця на правому фланзі динамівцям вдавалося проводити небезпечні контратаки.

Скандальний епізод стався за кілька хвилин до кінця матчу. Півзахисник «Дніпра-1» Домінго Бланко в неігровому моменті просто взяв і вдарив по нозі Віталія Буяльського. Арбітр Кривушкін, який був поруч із гравцями, навіть не став дивитися VAR, а після паузи показав лише жовту картку півзахиснику дніпрян. Справжній цирк, оскільки аргентинець заслуговував прямої червоної картки за таку хамську поведінку.

У підсумку динамівці зуміли спокійно і прагматично довести поєдинок до перемоги. По суті, «Дніпро-1» так і не зумів нічого створити біля воріт Нещерета у другому таймі, запам’ятавшись лише грубою грою. Стратегічно важливі три бали для «біло-синіх», які продовжують боротьбу за чемпіонство.

Нагадаємо, свій наступний матч у чемпіонаті України «Динамо» зіграє в суботу, 18 березня. Суперником команди Мірчі Луческу буде луганська «Зоря». Початок зустрічі — о 14:00.