Мальорка — Реал С-дад — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 17:54 12 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і ... Мальорка — Реал С-дад — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Мальорка - Реал С-дад - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаМальорка - Реал С-дад - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 25-й тур

Мальорка (Іспанія) — Реал С-дад (Сан-Себастьян) — 1:1 (0:1)
Голи: Кан-ін Лі (50) — Карлос Фернандес (3)

Попередження: Дані Родрігес (11), Карлос Фернандес (41), Джованні Гонсалес (79)

Огляд матчу Мальорка — Реал С-дад:

Мальорка і Реал Сосьєдад воювали на полі стадіону Visit Mallorca Estadi в матчі, що відноситься до ліги Ла Ліга. Гра стала захоплюючим видовищем, де обидві команди боролися за перемогу до фінального свистка. Рахунок у перерві був 0:1 на користь «Реал Сосьєдаду», якому вдалося забити єдиний гол у першому таймі на трихвилинній позначці. Автором цього голу став К. Фернандес, який забезпечив своїй команді таку необхідну перевагу. Після перерви «Мальорка» увійшла в гру сильніше і зуміла зрівняти рахунок на 50-й хвилині. Лі Канг-Ін зіграв роль героя в цьому випадку, забивши вирішальний гол, який надав його команді імпульс, необхідний для подальших зусиль. Обидві команди зробили кілька замін по ходу гри, намагаючись домогтися переваги, і це додало азарту.

Мальорка зробила подвійну заміну на початку другого тайму, коли Т. Кадевере і Ж. Коста були замінені на А. Ндіайє та А. Пратса відповідно. Пізніше у грі з’явилися ще два свіжих гравці в особі Д. Родрігеса, який замінив А. Родрігеса, і Лі Канг-Іна, якого замінив А. Санчес. Реал Сосьєдад також зробив заміну: К. Фернандес замінив А. Сорлота на 63-й хвилині. М. Оярсабаль вийшов замість М. Чо на 70-й хвилині, а Д. Сільва був замінений на Т. Кубо на 81-й хвилині. Крім того, вони зазнали значної поразки, коли М. Меріно отримав червону картку на 90-й хвилині, а А. Сорлот — жовту хвилину потому. Г. Гонсалес із «Мальорки» також отримав жовту картку на 79-й хвилині, що могло призвести до серйозної поразки його команди. Однак їм вдалося вистояти та набрати вирішальне очко. На закінчення слід зазначити, що, хоча обидві команди жалкуватимуть про втрачені можливості, обидві можуть пишатися своїми виступами. Гра закінчилася з рахунком 1:1, обидві команди виклалися на повну.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Мальорка, Реал С-дад — Ельче.