Кремонезе — Фіорентина — 0:2. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 18:00 12 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кремонезе (Італія) і ... Кремонезе — Фіорентина — 0:2. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кремонезе (Італія) і Фіорентина (Флоренція).

Кремонезе - Фіорентина - 0:2. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаКремонезе - Фіорентина - 0:2. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 26-й тур

Кремонезе (Італія) — Фіорентина (Флоренція) — 0:2 (0:1)
Голи: Мандрагора (27), Кабрал (50)

Предупредження: Феррарі (51), Мандрагора (55), J. Брекало (61)

Огляд матчу Кремонезе — Фіорентина:

У матчі Серії А «Кремонезе» і «Фіорентина» вийшли на поле «Стадіо Джованні Зіні». Гра вийшла захопливою, обидві команди прагнули до перемоги. Проте саме «Фіорентина» взяла першу кров, коли Роландо Мандрагора забив на 27-й хвилині, вивівши гостей уперед. Попри відставання в рахунку, «Кремонезе» не здавалися і продовжували шукати можливість зрівняти рахунок. Але саме «Фіорентина» завдала нового удару, коли Адріан Кабрал забив на 50-й хвилині, забезпечивши комфортну перевагу 2:0. Господарі спробували відігратися, але надійна оборона «Фіорентини» дозволила їм зберегти перевагу. Гра не обійшлася без суперечок, судді кілька разів доводилося діставати картки. За хвилину після голу Кабрала Андреа Феррарі з «Кремонезе» отримав жовту картку за фол.

Р. Мандрагора з «Фіорентини» також отримав жовту картку на 55-й хвилині, а Йосип Брекало наслідував його приклад на 61-й хвилині. У другому таймі тренери також зробили низку замін, намагаючись знайти правильну комбінацію, щоб переломити хід матчу на свою користь. На 68-й хвилині «Фіорентина» випустила двох гравців, Луку Йовіча і Джонатана Іконе, а «Кремонезе» зробили три заміни на 60-й хвилині і ще дві на 78-й. У міру того, як час минав, «Фіорентина» продовжувала тримати гру в своїх руках: Додо замінив Лоренцо Венуті на 77-й хвилині, а Альфред Дункан вийшов замість Роландо Мандрагори, який забив гол, на 84-й хвилині. Кремонезе, тим часом, випустили Пабло Гальдамеса і Самуеля Мейте на 78-й хвилині, але цього виявилося замало і запізно. Підсумковий рахунок став 2:0 на користь «Фіорентини», яка взяла всі три очки на виїзді. Хоча «Кремонезе» можуть бути розчаровані результатом, вони повинні прийняти близько до серця свою рішучу гру і з нетерпінням чекати наступного матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Кремонезе, Фіорентина — Лечче.