Монако — Реймс — 0:1. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 20:05 12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і ... Монако — Реймс — 0:1. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і Реймс (Франція).

Монако - Реймс - 0:1. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаМонако - Реймс - 0:1. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 27-й тур

Монако (Франція) — Реймс (Франція) — 0:1 (0:0)
Голи: Ф. Балогун (51)

Предупредження: Дж. Іто (62), Маланг Сарр (65), Єнс Кажюст (84)

Огляд матчу Монако — Реймс:

Монако і Реймс зустрілися в довгоочікуваному матчі на стадіоні «Стад Луї II». Обидві команди прагнули перемоги, яка поліпшить їхнє становище в Лізі 1, але тільки одна піде з поля задоволеною. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі: і «Монако», і «Реймс» ніяк не могли влучити у площину воріт. Незважаючи на кілька близьких шансів, суддя дав свисток на перерву за рахунку 0:0. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Монако»: К. Дьятта замінив Вандерсона. Однак першим ударив «Реймс»: на 51-й хвилині Ф. Балогун забив гол. Монако відповів двома швидкими замінами, замінивши В. Бен Єддера на Б. Емболо та М. Аклюша на І. Якобса.

Матч ставав усе більш фізичним, кілька гравців отримали жовті картки. Реймс замінив двох своїх гравців, випустивши А. Фліпса замість М. ван Бергена і А. Матусіву замість Ж. Каюсте. Монако також зробив заміну, замінивши А. Головіна на Т. Мінаміно. Незважаючи на всі зусилля «Монако», вони не змогли забити гол і в підсумку програли матч із рахунком 0:1. Реймс зробив останню заміну, замінивши А. Зенелі на Ж. Іто, а К. Серхуїса на Ф. Балогуна. Монако зробив ще одну заміну, замінивши Р. Агілара на М. Боаду. Пролунав фінальний свисток, і Реймс вийшов переможцем. Це була запекла боротьба між двома командами, які виклалися на полі повністю. Вболівальники обох команд, безсумнівно, з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі, сподіваючись на кращий результат.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аяччо — Монако, Реймс — Марсель.