Марсель — Страсбур — 2:2. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-12 23:45 12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і ... Марсель — Страсбур — 2:2. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Страсбур (Франція).

Марсель - Страсбур - 2:2. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаМарсель - Страсбур - 2:2. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 27-й тур

Марсель (Франція) — Страсбур (Франція) — 2:2 (0:0)
Голи: К. Мбемба (49), А. Санчес (76) — Жан-Ед Ахолу (88), Жан-Ед Ахолу (89)

Предупредження: Томас Делейн (6), Герзіно Ньямсі (40), Александр Джику (72), Є. Соболь (83)

Огляд матчу Марсель — Страсбург:

Марсель і Страсбург зіграли захоплюючий матч на стадіоні «Оранж Велодром» у Лізі 1. Матч закінчився з рахунком 2:2, але не без драматичних моментів. У першій половині матчу обидві команди намагалися знайти свою точку опори. З обох сторін було кілька промахів, але жодна з команд не змогла влучити у площину воріт. На 6-й хвилині гравець «Страсбурга» Т. Делейн отримав жовту картку. На 67-й хвилині він був замінений на Е. Соболя. Марсель залишився вдесятьох на 29-й хвилині після того, як Л. Балерді отримав червону картку. На 40-й хвилині гравець «Страсбура» Г. Ньямсі отримав жовту картку. Другий тайм розпочався зі швидкого голу гравця «Марселя» К. Мбемби на 49-й хвилині. Після цього «Страсбур» швидко зробив заміну: І. Сіссоко вийшов замість Г. Ньямсі. Марсель також зробив заміну: на 60-й хвилині С. Колашинац був замінений на С. Жиго.

Страсбур зробив ще дві заміни на 61-й хвилині: М. Сансон був замінений на С. Прчича. Марсель отримав шанс збільшити перевагу після того, як А. Санчесу було призначено пенальті на 76-й хвилині, який він успішно реалізував. На 72-й хвилині гравець «Страсбура» А. Джику отримав жовту картку. На 81-й хвилині «Марсель» зробив дві заміни: Р. Малиновський вийшов замість М. Гуендузі, а А. Санчеса замінив Е. Байї. На 83-й хвилині гравець «Страсбура» Е. Соболь отримав жовту картку. Однак справжня драма розігралася в останні п’ять хвилин матчу. Страсбур зумів провести два швидкі голи у виконанні Ж. Ахолу на 88-й та 89-й хвилинах. Ахолу на 88-й і 89-й хвилинах, що дало їм змогу заробити очко в матчі. Загалом, це був захопливий матч із кількома вражаючими моментами від обох команд. Марсель буде розчарований тим, що пропустив два пізніх голи, а Страсбур буде задоволений своїм поверненням. У підсумку обидві команди набрали по одному очку, хоча матч вийшов дуже цікавим.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реймс — Марсель, Страсбур — Осер.