Мілан — Салернітана — 1:1. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-13 23:48 13 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і ... Мілан — Салернітана — 1:1. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

13 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Салернітана (Італія).

Мілан - Салернітана - 1:1. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаМілан - Салернітана - 1:1. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 26-й тур

Мілан (Італія) — Салернітана (Італія) — 1:1 (1:0)
Голи: Жиру (45+1) — Б. Діа (61)

Предупредження: Жиру (59), Джуніор Самбія (85), Кулібалі (89), Б. Діа (90+6), Томорі (90+4)

Огляд матчу Мілан — Салернітана:

AC Milan і Salernitana провели захоплюючий матч в італійській Серії А на «Стадіо Джузеппе Меацца». Гра почалася з того, що «Мілан» вийшов уперед на 45-й хвилині завдяки голу нападника Олів’є Жиру. У другому таймі «Салернітана» вийшла вперед і на 61-й хвилині зрівняла рахунок завдяки голу Булайє Діа. AC Milan замінив Брахіма Діаса та Жиру на 62-й хвилині та замінив їх на Шарля Де Кетелера та Златана Ібрагімовича відповідно. Незважаючи на всі зусилля, обидві команди не змогли відшукати переможний гол в останні хвилини матчу, і гра закінчилася внічию 1:1.

У матчі відбулося кілька замін у обох команд, зокрема Георгіос Кастанос вийшов у складі «Салернітани» на 56-й хвилині, Кевін П’ятек, Андреа Кандрева, Федеріко Бонаццолі, Лоренцо Пірола, Марко Ловато, Пол Маццоккі, Яніс Самбія та Ейрік Бохінен у «Салернітани», а в «Мілана» вийшли Д. Орігі, А. Салемакерс, І. Беннасер і С. Тоналі. Тоналі. У грі також було кілька жовтих карток: у «Мілана» їх отримали Жиру, Ф. Томорі, а в «Салернітани» — Ж. Самбія, Л. Кулібалі та Б. Діа. Діа. Загалом, матч пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували свою майстерність на полі. Результат був справедливим відображенням матчу, але обидві команди хотіли б перемоги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Удінезе — Мілан, Салернітана — Болонья.