Ман.Сіті — РБ Лейпциг — 7:0. Ліга чемпіонів. Прев’ю матчу, статистика

2023-03-15 00:00 14 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і РБ Лейпциг ... Ман.Сіті — РБ Лейпциг — 7:0. Ліга чемпіонів. Прев’ю матчу, статистика

14 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і РБ Лейпциг (Німеччина).

Ман.Сіті - РБ Лейпциг - 7:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистикаМан.Сіті - РБ Лейпциг - 7:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

Ліга чемпіонів

Ман.Сіті (Англія) — РБ Лейпциг (Німеччина) — 7:0 (3:0)
Голи: Голанд (22), Голанд (24), Голанд (45+2), Я. Гюндоган (49), Голанд (54), Голанд (57), де Брюйне (90+2)

Попередження: Хенрікс (21), Timo Werner (34), де Брюйне (67), Аканджі (77)

Огляд матчу Ман.Сіті — РБ Лейпциг:

Матч Ліги чемпіонів УЄФА «Манчестер Сіті» проти «РБ Лейпциг» на стадіоні «Етіхад» став справжнім святом для футбольних уболівальників: господарі поля здобули оглушливу перемогу з рахунком 7:0. Команда «Скай Блюз» домінувала від самого початку гри, а «РБ Лейпциг» отримав жовту картку лише на 21-й хвилині. Бенджамін Хенріхс із німецької команди отримав перше попередження в матчі. «Манчестер Сіті» швидко скористався ситуацією, і на 22-й хвилині було призначено пенальті, який реалізував Ерлінг Хааланд. Гааланд забив перший гол у матчі, забезпечивши своїй команді перевагу на табло. Норвезький нападник продовжував створювати проблеми для оборони «РБ Лейпциг», забивши красивий гол на 24-й хвилині. Тімо Вернер з «РБ Лейпциг» отримав жовту картку на 34-й хвилині, оскільки німецька команда почала виглядати на полі розгубленою. Коли до кінця першого тайму залишалося всього кілька секунд, Хааланд продовжив свою гольову серію, забивши ще один гол. Це дало змогу «Манчестер Сіті» зайняти впевнену позицію і повести в рахунку 3:0 у перерві. У другому таймі «Манчестер Сіті» продовжив розпочате: Ілкай Гюндоган забив четвертий гол на 49-й хвилині. На 53-й хвилині Гааланд чудовим ударом забив свій третій гол у матчі і п’ятий гол «Манчестер Сіті».

Оскільки «Манчестер Сіті» продовжував домінувати, тренер зробив дві швидкі заміни, замінивши на 55-й хвилині Ріяда Мареза і Джека Гріліша на Гюндогана і Філа Фодена. На 63-й хвилині Гааланд був замінений на Хуана Альвареса. Це не завадило атаці «Манчестер Сіті», і вони продовжували здатні на нові атаки. На 63-й хвилині «РБ Лейпциг» зробив нові заміни: Еміль Форсберг був замінений на Андре Сілву, Тімо Вернер на Юссуфа Поульсена, а Амаду Хайдара на Мохамеда Сімакана. Тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола швидко пішов за змінами у складі «РБ Лейпциг», додавши двох нових гравців на 64-й хвилині, коли Джон Стоунз і Серхіо Гомес замінили вибулих Гааланда і Філа Фодена. Однак на 67-й хвилині Кевіну Де Брюйне було показано жовту картку, оскільки бельгійський півзахисник зробив необдумане захоплення. На 72-й хвилині тренер «РБ Лейпциг» Джессі Марш зробив ще одну заміну, випустивши Домініка Собослаї замість Дані Ольмо. На 77-й хвилині Майлз Аканджі з «Манчестер Сіті» отримав попередження, поповнивши список жовтих карток, виданих арбітром. На 80-й хвилині німецька команда зробила останню заміну. Хенріхса замінив Лукас Клостерманн. Останній гол у матчі був забитий Де Брюйне на останній хвилині штрафного часу. Вболівальники «Манчестер Сіті» залишилися в захваті від гри своєї команди, а «РБ Лейпциг» жалкуватиме про гру в цей день. Результат матчу налаштовує «Манчестер Сіті» на новий багатообіцяючий сезон, в той час як «РБ Лейпциг» буде прагнути оговтатися від цієї поразки в найближчих матчах.