Сівасспор — Фіорентина — 1:4. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-03-16 21:45 16 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Сівасспор (Туреччина) і Фіорентина (Флоренція). ... Сівасспор — Фіорентина — 1:4. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Сівасспор (Туреччина) і Фіорентина (Флоренція).

Сівасспор - Фіорентина - 1:4. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистикаСівасспор - Фіорентина - 1:4. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

Сівасспор (Туреччина) — Фіорентина (Флоренція) — 1:4 (1:1)
Голи: Ердоган Ешилюрт (35) — Кабрал (44), Міленкович (62), Dimitris Goutas (78), Кастровіллі (89)

Попередження: Dimitris Goutas (63), Лукас Мартінес Куарта (65), Міленкович (90+2), Ердоган Ешилюрт (90+2)

Огляд матчу Сівасспор — Фіорентина:

У захопливому матчі між «Сівасспором» і «Фіорентиною» в рамках Ліги Європи УЄФА обидві команди продемонстрували свої можливості, показавши висококонкурентну гру. Матч, що відбувся на стадіоні «Єні Сівас 4 Ейлул», став свідком приголомшливої явки вболівальників обох команд. Перший тайм почався з того, що на 15-й хвилині «Сівасспор» замінив Харісіса на Ульвестада. Однак заміна не вплинула на рахунок, і матч деякий час залишався безрезультатним. Глухий кут був перерваний на 35-й хвилині, коли Есілюрт із «Сівасспора» забив чудовий гол. Господарі поля були раді повести в рахунку, але їхнє щастя було недовгим: на 44-й хвилині Кабрал із «Фіорентини» зрівняв рахунок. У другій половині матчу «Фіорентина» взяла гру під свій контроль, забивши ще три голи і практично не даючи «Сівасспору» схаменутися. На 62-й хвилині Міленкович забив перший гол у таймі, після чого відбулося ще кілька помітних подій. На 63-й і 65-й хвилинах жовті картки отримали Гутас із «Сівасспора» і Мартінес Кварта з «Фіорентини».

У другому таймі також були проведені заміни: на 66-й хвилині «Сівасспор» ввів у гру Кайседо і Кофі замість Н’Жіє і Джеймса. Фіорентина також зробила заміну, випустивши Ігоря замість Мартінеса Куарта в той самий період часу. На 75-й хвилині «Сівасспор» зробив ще дві заміни: Палулі та Саїз вийшли замість Ятабаре та Гокая. Однак справи господарів продовжували йти неважливо, коли на 78-й хвилині Гутас забив власний гол. Невдача «Сівасспора» досягла піку, коли Арслан отримав червону картку на 81-й хвилині. «Фіорентина» також зробила кілька замін на завершальній стадії матчу, замінивши Куаме, Амрабата, Бонавентуру і Гонсалеса на Кабрала, Б’янко, Кастровіллі і Сапонару. Кастровіллі забив останній гол у матчі на 89-й хвилині, довівши рахунок до чотирьох м’ячів «Фіорентини» проти єдиного голу «Сівасспора». Насамкінець слід зазначити, що це була захоплива зустріч між «Сівасспором» і «Фіорентиною», у якій взяли участь одні з найкращих талантів. Незважаючи на те, що у «Сівасспора» були яскраві моменти, вогнева міць «Фіорентини» була надто великою, щоб у підсумку її вдалося придушити. З підсумковим рахунком 1:4 на користь «Фіорентини», вони стали заслуженими переможцями матчу.