Слован — Базель — 2:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-03-16 22:27 16 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Слован (Братислава) і Базель (Швейцарія). ... Слован — Базель — 2:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Слован (Братислава) і Базель (Швейцарія).

Слован - Базель - 2:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистикаСлован - Базель - 2:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

Слован (Братислава) — Базель (Швейцарія) — 2:2 (2:0)
Голи: Малік Абубакарі (11), Куцка (17) — R. Calafiori (53), Z. Amdouni (90+3)

Попередження: Вернон Де Марко (46), V. Вайс (81), A. Zeqiri (85), L. Lovat (86), R. Calafiori (104)

Огляд матчу Слован — Базель:

У захопливому матчі між братиславським «Слованом» і ФК «Базель 1893» результат був далеко не передбачуваний. Матч проходив на полі «Штадіон Техельне» в рамках Ліги конференції УЄФА «Європа». У першому таймі «Слован Братислава» домінував у грі, забивши два голи М. Абубакарі та Я. Кучка, і вийшовши вперед із рахунком 2:0. Однак у другому таймі все змінилося: ФК «Базель 1893» помстився. На 53-й хвилині Р. Калафіорі забив перший гол за «Базель 1893», давши їм надію зрівняти рахунок. У наступні хвилини обидві команди провели заміни, додавши свіжі сили для посилення гри. На 90-й хвилині З. Амдуні з ФК «Базель 1893» забив рівний рахунок, закріпивши своє становище, але ненадовго.

Слован Братислава зробив дві заміни, сподіваючись переломити хід гри на свою користь. Гра тривала з хвилюванням, обидві команди намагалися забити ще один гол, але безуспішно. До матчу було додано додатковий час, і остаточний вердикт було винесено по пенальті. Серія пенальті була напруженою, обидві команди продемонстрували точність і зібраність. Слован Братислава промазав два пенальті — Я. Кучка і Т. Барсегян, але останній м’яч забив Л. Ловат. Однак ФК «Базель 1893» вийшов переможцем завдяки трьом пенальті, забитим А. Діуфом, З. Амдуні та Р. Калафіорі, а також вирішальному пенальті Д. Малеса. Матч закінчився внічию 2:2 в основний час, але ФК «Базель 1893» здобув перемогу з рахунком 5:3 за пенальті. Це був захопливий матч із крутими поворотами, який залишив уболівальників у напрузі до останнього пенальті.