АЗ — Лаціо — 2:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-03-17 00:00 16 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися АЗ (Нідерланди) і Лаціо (Рим). ... АЗ — Лаціо — 2:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися АЗ (Нідерланди) і Лаціо (Рим).

АЗ - Лаціо - 2:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистикаАЗ - Лаціо - 2:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

АЗ (Нідерланди) — Лаціо (Рим) — 2:1 (1:1)
Голи: J. Карлссон (28), Павлідіс (62) — Феліпе Андерсон (21)

Предупредження: M. Керкез (2), Весіно (42), Luca Pellegrini (47)

Огляд матчу АЗ — Лаціо:

АЗ Алкмаар виграв матч Ліги Європи проти Лаціо з рахунком 2:1 на стадіоні AFAS. Матч проходив у напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували свою майстерність із самого початку матчу. Перший інцидент у матчі стався на 2-й хвилині, коли гравець «АЗ Алкмаар» М. Керкез отримав жовту картку. Потім, на 21-й хвилині, Феліпе Андерсон із «Лаціо» забив перший гол у матчі, забезпечивши своїй команді таку необхідну перевагу. Однак перевага була недовгою, оскільки на 28-й хвилині гравець «АЗ Алкмаар» Я. Карлссон зрівняв рахунок, зробивши його 1:1. У міру продовження матчу інтенсивність гри зростала, і на 42-й хвилині гравець «Лаціо» М. Вечіно отримав жовту картку. Другий тайм почався з того, що на 47-й хвилині гравець «Лаціо» Л. Пеллегріні отримав жовту картку. «Лаціо» спробував повернути собі лідерство, зробивши три заміни на 58-й хвилині.

С. Мілінкович-Савич, М. Дзакканьї та А. Романьолі вийшли на поле замість Луїса Альберто, Педро та Н. Казале відповідно. Однак на 62-й хвилині «АЗ Алкмаар» знову вийшов уперед, коли В. Павлідіс забив другий гол у матчі. Лаціо зробив четверту заміну на 69-й хвилині, замінивши М. Лаццарі на Л. Пеллегріні. З плином часу «Лаціо» продовжував шукати можливість зрівняти рахунок, і на 78-й хвилині зробив останню заміну: Л. Ромеро замінив Феліпе Андерсона. У спробі втримати перевагу «АЗ Алкмаар» зробив три заміни на 85-й хвилині. В. Гоес замінив С. Букема, Й. Одгаард вийшов замість М. Лхадо, а М. ван Бредероде замінив Й. Карлссона. Карлссона. Заміни допомогли «АЗ Алкмаар» зберегти перевагу, і матч закінчився з рахунком 2:1 на їхню користь. Загалом, матч був захопливим протистоянням двох найкращих команд, і перемога підвищила впевненість «АЗ Алкмаар» у своїх силах.