«Жахлива перемога», — реакція нідерландської преси на 7:1 у Роттердамі

2023-03-17 20:03 Нідерландські журналісти захоплені розгромною перемогою «Феєноорда». Вони похвалили тренерський штаб, який зумів цього разу не просто ... «Жахлива перемога», — реакція нідерландської преси на 7:1 у Роттердамі

Нідерландські журналісти захоплені розгромною перемогою «Феєноорда». Вони похвалили тренерський штаб, який зумів цього разу не просто переграти «Шахтар», а й виправити ті помилки, яких було допущено у першій зустрічі. Місцеві ЗМІ називають цю перемогу історичною і впевнені, що такий сильний «Феєноорд» цілком може пройти ще далі в Лізі Європи, хоча багато залежатиме від того, з ким зіграє команда Арне Слота у чвертьфіналі.

Voetbal Primeur

«Особливий вечір у Де Куїпі: «Феєноорд» розгромив «Шахтар» 7:1», — журналіст сайту Voetbal Primeur розповідає про те, що цього разу українці зіграли ще гірше, ніж у Польщі, а «Феєноорд» реалізував практично всі моменти, які створив за ці 90 хвилин.

«Минулого тижня «Феєноорд» зумів врятувати матч, зігравши внічию 1:1. Це був позитивний результат, незважаючи на величезну перевагу. Адже поразка могла б повністю змінити все у цьому протистоянні. Крім того, кілька гравців повернулися до заявки «Шахтаря» після дискваліфікації. Проте це ніяк не вплинуло на гру «Феєноорда». Сантьяго Хіменес «розчаклував» ворота «Шахтаря» лише через дев’ять хвилин після початку зустрічі, завдавши другого удару по воротах.

Через цей блискавичний старт атмосфера на стадіоні відразу ж змінилася з напруженої на розслаблену. Хоча частина трибун залишилася закритою через штраф, накладений УЄФА, уболівальники далися взнаки. Вони бачили, як команда Слота рвалася вперед. Створивши ще кілька напівмоментів, через 24 хвилини Оркун Кекчю забиває другий гол «Феєноорда» — 2:0.

Все могло змінитися, коли нищівний удар Георгія Судакова влучив у перекладину. На мить господарям поля довелося відступити, але спільними зусиллями всяка небезпека була припинена в зародку. Господарі поля забили третій гол до перерви, після чого стало зрозуміло, що «Шахтар» вже не зможе прийти до тями.

Рахунок явно надавав впевненості, тому що у другому таймі «Феєноорд» швидко забиває 4-й гол. Після цього у команди Слота, яка повністю домінувала на полі, справді «відмовили гальма». Вона забивала ще й ще, завдавши 7 результативних ударів. Слот навіть зміг дати відпочити лідерам перед найважливішим матчем із «Аяксом». Завдяки вражаючому рахунку «Феєноорд» може впевнено готуватися до недільного візиту до головного суперника — «Аяксу». У цьому матчі на карту поставлено лідерство в Ередівізі. Але не менш цікаво для всіх дізнатися, з ким зіграє команда Арне Слота у чвертьфіналі Ліги Європи».

Voetbal International

«Феєноорд» вийшов у чвертьфінал Ліги Європи, здобувши неймовірну перемогу над «Шахтарем», — журналіст сайту Voetbal International задоволений тим, що нідерландський клуб зміг цього разу реалізувати свої моменти і без проблем вийти до наступного раунду Ліги Європи.

«Феєноорд» переконливо вийшов у чвертьфінал Ліги Європи у четвер увечері. Після непотрібної нічиєї 1:1 минулого тижня команда з Роттердама у матчі-відповіді обіграла донецький «Шахтар» завдяки вражаючій грі. Це був саме той старт, якого бажав «Феєноорд», який забив дуже швидкий гол. І команда Слота не зупинилася на досягнутому. Клуб з Роттердама швидко створив ще кілька можливостей і подвоїв свою перевагу за п’ятнадцять хвилин після першого голу.

«Шахтар» не зміг оговтатися від цього удару. Українці гідно грали проти «Реала» перед зимовою перервою в Лізі чемпіонів, на рівних билися з «РБ Лейпциг» та «Селтіком», пройшли «Ренн», але були статистами на гала-виступі «Феєноорда» у четвер увечері. Після перерви команда Слота продовжувала забивати ще й ще.

Ця безпрецедентна результативність надала Слоту можливість дати гравцям відпочити перед The Classic проти Аякса в неділю. Багато лідерів команди пішли відпочивати. Ймовірно, це допомогло українцям забити гол престижу на заключному етапі, що визвало оплески на «Де Куйпі». «Феєноорд» з нетерпінням чекає на жеребкування, а «Шахтар» може пишатися тим, що пройшов так далеко, попри всі обставини».

Voetbal Zone

«Феєноорд» забиває 7 голів і завдає «Шахтарю» жахливої поразки», — журналіст видання Voetbal Zone пише про те, що це була дуже видовищна гра, але не найбільша в історії «Феєноорда» в єврокубкових турнірах.

«Слот заздалегідь сказав, що наступний, недільний, матч проти «Аякса» жодним чином не буде врахований у плані стартового складу на гру з «Шахтарем», адже для «Феєноорда» дуже важливо вийти в наступний раунд. Частина трибун на «Де Куйпі» залишилася порожньою через покарання від УЄФА, але це не позначилося на підтримці команди.

Сантьяго Хіменес здивував усю українську оборону вже на дев’ятій хвилині гри — 1:0. Оркун Кекчю збільшив рахунок — 2:0. Тим часом «Шахтар» ненадовго заявив про себе ефектним дальнім ударом Георгія Судакова, який влучив у перекладину. Гра рукою Коноплі після навісу Маркоса Лопеса принесла «Феєноорду» пенальті незадовго до перерви. Кекчю без особливих зусиль забив: 3:0. У другому таймі Усама Ідріссі на 49-й хвилині наверстав втрачене, безпомилково пробивши у дальній кут: 4:0. Рівно через годину гри Ідріссі зробив аналогічний, але навіть кращий удар, зробивши рахунок 5:0. Через чотири хвилини Аліреза Джаханбахш робить рахунок 6:0, теж вражаючим ударом. Данило, який замінив Хіменеса, за кілька хвилин зробив рахунок 7:0, завдавши удару зі штрафного майданчика.

Роттердамська публіка показувала десять пальців, натякаючи на 10 голів, на які тоді залишалося ще більше двадцяти хвилин. Однак «Феєноорд» зменшив оберти і навіть пропустив гол у заключній фазі. Кевін Келсі вийшов віч-на-віч з Тімоном Велленройтером і в тій ситуації залишився спокійним: 7:1. Легка та впевнена перемога «Феєноорда», який виходить до чвертьфіналу, і там уже чекатиме наступного суперника».