Хоффенхайм — Герта — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-18 18:30 18 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і ... Хоффенхайм — Герта — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

18 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Хоффенхайм (Німеччина) і Герта (Берлін).

Хоффенхайм - Герта - 3:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаХоффенхайм - Герта - 3:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 25-й тур

Хоффенхайм (Німеччина) — Герта (Берлін) — 3:1 (2:0)
Голи: Крамарич (24), Крамарич (37), Бебу (51) — Йоветич (90+2)

Попередження: Ріхтер (27), Дж. Нганкам (78), Міттельштадт (85)

Огляд матчу Хоффенхайм — Герта:

У матчі Бундесліги, що проходив на стадіоні «Презеро Арена», «Хоффенхайм 1899» приймав берлінську «Герту». Матч став свідком напруженої боротьби між двома командами, які билися на полі. Це була гра змішаних емоцій, оскільки одна команда домінувала в першому таймі, а інша добряче відігралася в другому. Гра почалася з того, що Хоффенхайм узяв хід подій під свій контроль. На 24-й хвилині вони призначили пенальті після того, як гравець берлінської «Херти» М. Ріхтер отримав жовту картку. А. Крамарич спокійно вколотив м’яч у сітку воріт, подарувавши «Гоффенгайму» перевагу. Лише через 10 хвилин у ворота «Гоффенгайма» було призначено ще один пенальті, який знову реалізував Крамарич, подвоївши свою перевагу. До кінця першого тайму «Гоффенгайм» явно домінував. Однак після перерви берлінська «Герта» знову вийшла вперед. Лише через п’ять хвилин після початку другого тайму І. Бебу забив чудовий гол, завдяки якому «Гоффенгайм» збільшив свою перевагу до 3:0.

За рахунку 3:0 берлінська «Герта» зробила кілька вирішальних замін, випустивши Ф. Нідерлехнера і Т. Чігерчі замість Д. Лукебакіо і С. Йоветіча відповідно. Йоветіча відповідно. Ці заміни принесли свої плоди, оскільки «Герта Берлін» почала створювати хороші моменти. На 69-й хвилині «Гоффенгайм» зробив першу заміну, випустивши К. Баумгартнера замість М. Даббура. Однак лише через дві хвилини Даббур отримав червону картку, і «Гоффенгайм» залишився вдесятьох. Герта Берлін скористалася перевагою додаткового гравця і почала пресингувати, намагаючись повернутися в гру. На 90-й хвилині «Герта Берлін» була винагороджена за свою завзятість: С. Йоветіч забив втішний гол. Йоветіч забив втішний гол для своєї команди, який став єдиним голом, який вони змогли забити в цій грі. Незважаючи на пізній гол «Херти», «Хоффенхайм» вийшов переможцем завдяки своїй домінуючій грі в першому таймі. Це була гра з двох таймів, але чудового початку «Хоффенхайма» виявилося достатньо, щоб здобути перемогу. Гра стала свідченням інтенсивності та непередбачуваності, якими славиться Бундесліга, і обидві команди грали від душі до фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вердер — Хоффенхайм, Фрайбург — Герта.