Атлетіко — Валенсія — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 00:00 18 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і ... Атлетіко — Валенсія — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

18 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Валенсія (Іспанія).

Атлетіко - Валенсія - 3:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаАтлетіко - Валенсія - 3:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 26-й тур

Атлетіко (Мадрид) — Валенсія (Іспанія) — 3:0 (1:0)
Голи: А. Грізманн 1 (23), Карраско (49), T. Lemar (67)

Попередження: А. Грізманн 1 (4), Льоренте (42)

Огляд матчу Атлетіко — Валенсія:

Матч між командами «Атлетіко Мадрид» і «Валенсія» в Ла Лізі став справжнім видовищем для футбольних уболівальників усього світу. Матч проходив на стадіоні «Естадіо Сівітас Метрополітано» і закінчився з рахунком 3:0 на користь «Атлетіко Мадрид». У першому таймі «Атлетіко Мадрид» забив перший гол на 23-й хвилині прекрасним ударом Антуана Грізманна. Однак перед цим Грізманн отримав жовту картку на 4-й хвилині. Валенсія спробувала відповісти на гол Атлетіко Мадрид голом на 30-й хвилині, але, на жаль, його було скасовано через фол Х. Дуро. Перед закінченням першого тайму гравець «Атлетіко Мадрид» М. Льоренте також отримав жовту картку на 42-й хвилині. Рахунок у перерві залишився 1:0. Друга половина матчу почалася з того, що «Атлетіко Мадрид» перехопив ініціативу і на 49-й хвилині забив свій другий гол у матчі. Цього разу автором голу став Яннік Карраско. Валенсія спробувала змінити своє становище, зробивши дві заміни на 63-й хвилині, випустивши Т. Коррейю та І. Мусу. Атлетіко Мадрид також зробив дві заміни в цей самий час, замінивши М. Депая і Р. де Поля на А. Морату і Т. Лемара. Морату і Т. Лемара відповідно.

Через хвилину, на 67-й хвилині, «Атлетіко Мадрид» забив третій гол приголомшливим ударом Т. Лемара. Потім Атлетіко Мадрид зробив ще дві заміни, випустивши А. Корреа і П. Барріоса замість І. Карраско і М. Льоренте. Валенсія також зробила дві заміни, щоб спробувати змінити ситуацію, випустивши Ніко і Е. Кавані замість А. Алмейди і Х. Дуро. Нарешті, на 77-й хвилині обидві команди зробили останні заміни: «Атлетіко Мадрид» випустив А. Вітселя замість Коке, а «Валенсія» — Я. Клюйверта замість С. Кастільєхо. Рахунок залишився 3:0 до фінального свистка, і це була велика перемога «Атлетіко Мадрид». Насамкінець слід зазначити, що матч між «Атлетіко Мадрид» і «Валенсією» був справді захопливим. «Атлетіко Мадрид» грав з великою майстерністю та рішучістю, повністю заслуживши перемогу над «Валенсією». Голи Антуана Грізманна, Янніка Карраско і Томаса Лемара стали найяскравішими моментами матчу, а заміни, проведені обома командами, надали грі нової енергії. Для любителів футболу цей матч став чудовим прикладом того, чому Ла Ліга є однією з найбільш захопливих футбольних ліг у світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетіко — Бетіс, Валенсія — Райо Вальєкано.