Шон Дайч: «Безжалісний менталітет «Евертона» постійно покращується»

2023-03-19 21:22 Головний тренер «Евертона» Шон Дайч прокоментував нічийний результат у поєдинку з лондонським «Челсі», який проходив у ... Шон Дайч: «Безжалісний менталітет «Евертона» постійно покращується»

Головний тренер «Евертона» Шон Дайч прокоментував нічийний результат у поєдинку з лондонським «Челсі», який проходив у рамках 28-го туру АПЛ.

Шон Дайч, Getty Images

— Ми добре оборонялися у першому таймі, але ми неправильно розпоряджалися м’ячем. Я сказав про це хлопцям у перерві, і попросив їх грати чіткіше з м’ячем, особливо тоді, коли він до нас повертався.

Наша задача полягає не лише в тому, щоб наполегливо працювати без м’яча, а й у тому, щоб бути винахідливим, коли м’яч повертається до нас. Ми повинні бути корисними один для одного.

Незважаючи на те, що у другому таймі ми програвали, ми стали грати краще. Це була реакція на зразок «давайте не будемо звертати уваги і розпочнемо знову», і я був задоволений подібним. Я гадаю, що цей безжалісний менталітет в який я вірю, постійно покращується, — сказав Шон Дайч.

Додамо, що після 28 турів «Евертон» займає 15 місце, маючи у своєму активі 26 залікових пунктів. Від зони вильоту підопічних Шона Дайча відділяє 2 очки.

19.03.2023, 21:22