Фіорентина — Лечче — 1:0. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 18:00 19 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і ... Фіорентина — Лечче — 1:0. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Лечче (Італія).

Фіорентина - Лечче - 1:0. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаФіорентина - Лечче - 1:0. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 27-й тур

Фіорентина (Флоренція) — Лечче (Італія) — 1:0 (1:0)
Голи: Антоніно Галло (27)

Предупредження: Алексіс Блін (25), Ігор Хуліо (63), Юссеф Малех (72), Самуель Умтіті (89)

Огляд матчу Фіорентина — Лечче:

На стадіоні «Артеміо Франкі» відбувся матч Серії А між «Фіорентиною» та «Лечче», в якому обидві команди прагнули здобути таку необхідну перемогу, щоб піднятися вгору за турнірною таблицею. У перерві матчу «Фіорентина» вела з рахунком 1:0, а «Лечче» намагався відігратися в другому таймі. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі між суперниками, коли «Лечче» опинився у скрутному становищі, коли А. Блін отримав жовту картку на 25-й хвилині. На їхнє нещастя, власний гол А. Галло вивів «Фіорентину» вперед лише за кілька хвилин. Попри кілька ударів по воротах з боку обох команд, перший тайм закінчився з перевагою «Фіорентини». На початку другого тайму «Лечче» був сповнений рішучості переломити хід матчу. Жовта картка Ігоря на 63-й хвилині дала «Лечче» шанс вийти вперед. Однак «Фіорентина» стійко тримала оборону і зберегла перевагу.

Намагаючись збільшити перевагу, «Фіорентина» зробила дві вирішальні заміни на 70-й хвилині. Р. Сапонара був замінений на Р. Соттіла, а К. Куаме був замінений на А. Кабрала. Менеджер «Лечче» також зробив кілька тактичних змін, випустивши на поле Й. Малех і Г. Стрефецца замість А. Бліна та Р. Удіна відповідно. Однак під кінець часу «Лечче» не зміг прорвати оборону «Фіорентини». Менеджер «Фіорентини» Джузеппе Іачіні зробив ще три заміни на останніх хвилинах гри — Р. Мандрагора вийшов замість А. Мандрагора вийшов замість А. Дункана, А. Барак замінив Г. Бонавентуру, а Н. Гонсалес вийшов замість Я. Іконе. У підсумку матч закінчився з рахунком 1:0 «Фіорентина» — «Лечче», а С. Умтіті отримав жовту картку на 89-й хвилині. Перемога стала вирішальною для «Фіорентини», яка піднялася в середину турнірної таблиці. Що стосується «Лечче», то вони залишилися в нижній частині таблиці, і їм належить виконати велику роботу, якщо вони сподіваються уникнути вибування.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Фіорентина, Емполі — Лечче.