Реал С-дад — Ельче — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-19 19:15 19 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) ... Реал С-дад — Ельче — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

19 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Ельче (Іспанія).

Реал С-дад - Ельче - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаРеал С-дад - Ельче - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 26-й тур

Реал С-дад (Сан-Себастьян) — Ельче (Іспанія) — 2:0 (0:0)
Голи: Т. Кубо (48), Барренечеа (90)

Предупредження: Мендес (31), Мартін Субіменді (76)

Огляд матчу Реал С-дад — Ельче:

Футбольний матч між командами «Реал Сосьєдад» та «Ельче» відбувся на стадіоні «Реалі Арена», з остаточним рахунком 2:0 на користь «Реал Сосьєдад». Гра належала до ліги Ла Ліга, але дата, час і тур матчу не були вказані. У першій половині матчу в обох команд було мало явних моментів, і рахунок у перерві залишився 0:0. Однак на 31-й хвилині гравець «Реал Сосьєдаду» Б. Мендес отримав жовту картку. Друга половина матчу почалася з удару, коли гравець «Реал Сосьєдаду» Т. Кубо забив гол на 48-й хвилині, забезпечивши своїй команді перевагу 1:0. На 61-й хвилині «Ельче» зробив дві заміни: Р. Нтека замінив Е. Понтека. Нтека замінив Е. Понсе, а Г. Верду замінив П. Бігас.

Реал Сосьєдад не залишився в боргу, відповівши власною заміною і випустивши А. Сорлота замість М. Оярсабаля на 64-й хвилині. На 76-й хвилині гравець «Реал Сосьєдаду» М. Зубіменді дістав жовту картку, і Ельче зробив ще дві заміни: Х. Паласіос замінив Х. А. Кармону, а К. Клерк замінив Л. Бланко. «Реал Сосьєдад» продовжив домінувати в другому таймі, зробивши ще дві заміни. Д. Сільва замінив А. Гевару на 78-й хвилині, а Т. Кубо замінив М. Чо на 79-й хвилині. На 84-й хвилині гравець «Реал Сосьєдаду» А. Ільярраменді був замінений на А. Барренетксеа. На 90-й хвилині гравець «Реал Сосьєдаду» А. Барренетксеа забив останній гол у матчі, оформивши перемогу своєї команди з рахунком 2:0. Вболівальники «Реал Сосьєдаду» були у нестямі від радості, адже їхня команда домоглася перемоги. Загалом, це був напружений матч для обох команд, але в підсумку перемогу здобув «Реал Сосьєдад».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Реал С-дад, Ельче — Барселона.