Снейдер: «Після фіналу ЧС-2010 Серхіо Рамос прийшов до мене у роздягальну і ми пили пиво»

2023-03-22 16:59 Колишній півзахисник збірної Нідерландів Веслі Снейдер згадав фінал чемпіонату світу 2010 року проти Іспанії, який проходив ... Снейдер: «Після фіналу ЧС-2010 Серхіо Рамос прийшов до мене у роздягальну і ми пили пиво»

Колишній півзахисник збірної Нідерландів Веслі Снейдер згадав фінал чемпіонату світу 2010 року проти Іспанії, який проходив у ПАР. «Фурія Роха» здобула перемогу у додатковий час завдяки голу Андреса Іньєсти на 116-й хвилині.

Веслі Снейдер, Getty Images

«Деякі гравці збірної Іспанії взагалі не хвилювалися, бо вони знали, що у них просто ідеальна команда. Але все ж таки програти ту зустріч за три хвилини до пенальті було дуже важким ударом.

У моїй пам’яті залишилися приємні моменти з фіналу. Пам’ятаю, як після матчу Серхіо Рамос, коли вся його команда святкувала перемогу, прийшов до мене в роздягальню і ми вдвох сиділи на підлозі й пили пиво. Ми так і просиділи разом десь 45 хвилин, і я цього ніколи не забуду. Ми говорили про все, він знав, як мені сумно в той момент. Коли мене запитують про цей чемпіонат світу, це перше, що я згадую», — цитує Снейдера Relevo.

Нагадаємо, що Серхіо Рамос разом із Веслі Снейдером захищали кольори мадридського «Реалу» протягом 2007 та 2009 років.