Юнацька збірна України розпочала еліт-раунд відбору Євро-2023 (U-19) з поразки від Люксембургу

2023-03-23 07:10 Минулої середи, 22 березня, матчем проти Люксембургу юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2004 року ... Юнацька збірна України розпочала еліт-раунд відбору Євро-2023 (U-19) з поразки від Люксембургу
23.03.2023, 07:10

Минулої середи, 22 березня, матчем проти Люксембургу юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2004 року народження) розпочала виступ в еліт-раунді кваліфікації Євро-2023 (U-19).

Підопічні Сергія Нагорняка зібралися 19 березня, 20-го числа вранці вилетіли з Будапешта до Іспанії, 21-го — провели передігрове тренування. На Піренеях наші футболісти протистоять господарям турніру, а також збірним Люксембургу та Данії.

«Синьо-жовті» стартували в еліт-раунді грою проти люксембурзьких однолітків у місті Бадахос.

Євро-2023 (U-19). Еліт-раунд відбору. Група 3

Україна (U-19) — Люксембург (U-19) — 1:2 (1:1)
Голи:
Горбач (12) — Ельшан (17, 59)

Вилучені: Удод (90+2) — Дардарі (90+4)

Україна (U-19): Герета, Булеза (к), Удод, Слюбик, Кітела, Сігеєв (Роспутько, 60), Варфоломєєв (Александров, 87), Царенко (Харабара, 60), Глущенко (Ющенко, 60), Горбач, Пушкарьов (Черниш, 60).

Українцям удалося відкрити рахунок на 12-й хвилині — з передачі Булези відзначився Горбач. Однак невдовзі суперники відігралися після влучного удару Ельшана. Далі обидві команди створювали моменти, однак змінити рахунок до перерви не зуміли.

На 59-й хвилині українці опинилися у скрутному становищі, оскільки Ельшан оформив дубль. Сергій Нагорняк відреагував одразу чотирма замінами, проте змінити хід поєдинку нашим хлопцям так і не вдалося. У компенсований час обидві команди залишилися вдесятьох.

У підсумку юнацька збірна України розпочала свій виступ в еліт-раунді відбору з поразки — 1:2. Наступний матч наша команда проведе 25 березня проти Данії, яка в першому турі розійшлася миром із Іспанією — 0:0.

Турнірна таблиця групи 3:

1. Люксембург — 3 очки
2. Данія — 1
3. Іспанія — 1
4. Україна — 0

Наступні матчі групи пройдуть 25 березня: Україна — Данія, Іспанія — Люксембург.