Данія — Фінляндія — 3:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-23 23:45 23 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Данії та Збірна Фінляндії. Данія ... Данія — Фінляндія — 3:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

23 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Данії та Збірна Фінляндії.

Данія - Фінляндія - 3:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаДанія - Фінляндія - 3:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Данія — Фінляндія — 3:1 (1:0)
Голи: Р. Хойлунд (21), Р. Хойлунд (82), Р. Хойлунд (90+3) — О. Антман (53)

Предупредження: Йоакім Меле (18), О. Антман (33), К. Норгаард (49), T. Ollil (78)

Огляд матчу Данія — Фінляндія:

У захопливому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи Данія перемогла Фінляндію з рахунком 3:1 на стадіоні «Паркен». У перерві рахунок був 1:0 на користь Данії. Гра почалася з обережного підходу з боку обох команд, але на 18-й хвилині гравець збірної Данії Й. Маеле отримав жовту картку, що дало Фінляндії ранню перевагу. Данія зробила першу заміну на тій же хвилині, випустивши А. Крістенсена замість В. Нельссона. На 21-й хвилині датчанин Р. Хойлунд переломив ситуацію, забивши перший гол у матчі. На 33-й хвилині фін О. Антман отримав жовту картку, оскільки напруга в матчі почала наростати. Друга половина матчу почалася з того, що данець К. Норгаард отримав жовту картку. Норгаард отримав жовту картку на 49-й хвилині. Через чотири хвилини О. Антман спокутував свою провину, забивши гол у ворота Фінляндії.

Данія зробила дві заміни на 65-й хвилині, випустивши М. Дамсгорда і Й. Стрігера Ларсена замість М. Дарамі і Й. Маеле відповідно. Фінляндія зробила першу заміну на 72-й хвилині, замінивши А. Сухонена на О. Антмана. Ще дві заміни відбулися для Фінляндії на 73-й хвилині. Данія зробила дві пізні заміни на 77-й хвилині: М. Брейтвейт і М. Йенсен замінили відповідно Дж. Фінський гравець Т. Олліла отримав жовту картку на 78-й хвилині. Данія здобула перемогу, забивши два голи в останні десять хвилин матчу. Р. Хойлунд забив свій другий гол у матчі на 82-й хвилині, вивівши Данію вперед. На останній хвилині додаткового часу Р. Хойлунд забив свій третій гол у матчі, забезпечивши Данії заслужену перемогу. Цей матч продемонстрував силу і рішучість команди Данії, яка здобула важливу перемогу у відбірковому турнірі чемпіонату Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Казахстан — Данія, Північна Ірландія — Фінляндія