Боснія — Ісландія — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-23 23:45 23 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Боснії і Герцеговини та Збірна ... Боснія — Ісландія — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

23 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Боснії і Герцеговини та Збірна Ісландії.

Боснія - Ісландія - 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаБоснія - Ісландія - 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Боснія — Ісландія — 3:0 (2:0)
Голи: Крунич (14), Крунич (40), A. Dedi (63)

Попередження: Хакон Арнар Харальдссон (17), V. Palsso (19), Б. Тахірович (45+4), J. Б. Гудмундссо (45+4), A. Dedi (64)

Огляд матчу Боснія — Ісландія:

На стадіоні «Біліно поле» відбувся довгоочікуваний відбірковий матч чемпіонату Європи з футболу між збірними Боснії і Герцеговини та Ісландії. Гра розпочалася бурхливо, коли Р. Крунич із Боснії і Герцеговини забив гол лише за 14 хвилин до початку матчу. Протягом наступних десяти хвилин Ісландія швидко наздогнала суперника, отримавши дві жовті картки. Однак Боснія і Герцеговина збільшила свою перевагу завдяки ще одному голу Р. Крунича на 40-й хвилині. Крунича на 40-й хвилині. Коли перший тайм добігав кінця, обидві сторони отримали жовті картки — Б. Тахировіч із Боснії та Герцеговини та Й. Б. Гудмундссон з Ісландії. У перерві рахунок став 2:0 на користь Боснії і Герцеговини. У другому таймі відбулося більше подій, коли А. Дедіч із Боснії і Герцеговини забив третій і останній гол у грі на 63-й хвилині. Однак невдовзі після голу Дедіч отримав жовту картку за свої святкування.

У наступні хвилини обидві команди зробили шквал замін. Ісландія випустила на поле Й. Д. Торстейнссона та А. Сігурдссона, а Боснія і Герцеговина — С. Превляка та А. Хаджіахметовича. Боснія і Герцеговина також замінила бомбардира А. Дедіча на Д. Хаджікадуніча. На 82-й хвилині кожна команда провела загалом по три заміни. Боснія і Герцеговина представила двох нових гравців — Е. Деміровича і Г. Чімірота, а Ісландія — А. І. Траустасона і А. Фіннбогасона. Фінальний свисток пролунав так, що Боснія і Герцеговина виграла матч із рахунком 3:0. Це був вирішальний матч для обох команд у їхньому прагненні кваліфікуватися на Єврочемпіонат. Результат був позитивним для Боснії і Герцеговини, адже вони набрали три очки і піднялися в таблиці лідерів. Однак Ісландії довелося нелегко, і їй необхідно перегрупуватися перед наступною грою. Матч став демонстрацією вражаючої тактики, командної роботи і талановитих футболістів з обох сторін.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Словаччина — Боснія, Ліхтенштейн — Ісландія