Словаччина — Люксембург — 0:0. Євро-2024. Прев’ю матчу, статистика

2023-03-23 23:45 23 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Словаччини та Збірна Люксембургу. Словаччина ... Словаччина — Люксембург — 0:0. Євро-2024. Прев’ю матчу, статистика

23 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Словаччини та Збірна Люксембургу.

Словаччина - Люксембург - 0:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаСловаччина - Люксембург - 0:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Словаччина — Люксембург — 0:0 (0:0)

Предупредження: L. Gerso (57)

Огляд матчу Словаччина — Люксембург:

Відбірковий матч Чемпіонату Європи між Словаччиною та Люксембургом закінчився безгольовою нічиєю, обидві команди впродовж усієї гри не могли вийти з глухого кута.

Матч проходив на стадіоні CITY ARENA — Štadión Antona Malatinského, і обидві команди не змогли реалізувати свої можливості в голи. У першій половині гри і Словаччина, і Люксембург намагалися знайти себе в матчі. Незважаючи на кілька ударів по воротах, жодній з команд не вдалося забити в перерві. У другій половині матчу обидві команди зробили заміни, щоб спробувати вдихнути життя у свою гру. Люксембург отримав жовту картку на 57-й хвилині після того, як Л. Жерсон вчинив фол. Пізніше, на 64-й хвилині, Люксембург зробив дві заміни: Ю. Боржес Санчес вийшов замість Л. Янса, а М. Олесен замінив В. Тілля. Словаччина також зробила дві заміни на 73-й хвилині: Т. Суслов вийшов на поле замість Р. Мака, а Р. Полієвка замінив Р. Бозеніка. На 80-й хвилині Словаччина зробила третю заміну в грі: О. Дуда вийшов замість Л. Бенеша. Люксембург зробив дві останні заміни на 84-й хвилині: Ф. Бонерт замінив Т. Рупіла, а Д. Сінані вийшов замість С. Тілля. Словаччина також зробила пізню заміну на 83-й хвилині: П. Пекарик вийшов на поле замість С. Тілля. Пекарик вийшов на поле замість М. Томича. Незважаючи на зміни, жодна з команд не змогла створити явних моментів, і матч закінчився з тим самим рахунком, що й почався. Гравці обох команд доклали всіх зусиль протягом усієї гри, але зрештою їх підвели завершальні штрихи. Результат означає, що Люксембург і Словаччина посідають третє і четверте місця у своїх відбіркових групах, відповідно, і обидві команди все ще мають шанс потрапити на Єврочемпіонат. Незважаючи на те, що нічия, можливо, не була тим результатом, якого хотіла кожна з команд, їм необхідно показати більш високі результати, якщо вони хочуть просунутися далі у своїй кваліфікаційній кампанії.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Словаччина — Боснія, Люксембург — Португалія