Руслан Ротань: «Ми провели хороший матч напередодні зустрічі з Англією»

2023-03-24 15:51 Головний тренер збірної України Руслан Ротань в ефірі Youtube-каналу УАФ прокоментував підсумок товариського матчу з «Брентфордом-2», ... Руслан Ротань: «Ми провели хороший матч напередодні зустрічі з Англією»

Головний тренер збірної України Руслан Ротань в ефірі Youtube-каналу УАФ прокоментував підсумок товариського матчу з «Брентфордом-2», який відбувся напередодні поєдинку відбіркового циклу Євро-2024 проти збірної Англії.

Руслан Ротань. Фото: uaf.ua

— Руслане Петровичу, як оцінете сьогоднішній поєдинок?

— Матч був підготовчим. Ми провели досить хорошу гру напередодні зустрічі з Англією. За цей період часу важливо відчути впевненість. Хлопці зіграли добре, професійно поставились до своїх обов’язків. Я їм одразу сказав, що в неділю гра буде на 300% складнішою у всьому — і стадіону, і суперника, і самовіддачі. Англія всім цим славиться.

— Буяльський відіграв весь матч. Чому він отримав таке наватаження?

— На жаль, у нас трохи прихворів Сергій Сидорчук і нам довелось робити деякі корективи. Віталій до цього поєдинку пропустив матч за «Динамо», тому був свіжіший. Хто був свіжіший, той відіграв два тайми.

— Зінченко, навпаки, дали відпочити?

— Так, у Алексндра зараз великі навантаження в клубі, нещодавно зіграв 120 хвилин у Лізі Європи. Тому йому потрібно було добре відновитись.

— Як почуває себе Сидорчук?

— Вже краще, сьогодні вже немає температури. Ми розраховуємо, що він приєднається до групи.

— Підготовка команди до матчу з Англією — на фінішній прямій?

— Так, через матч з «Брентфордом-2» ми готуємося до цієї гри. Це важливий поєдинок для нашої країни. Подальші тренування будут направлені на відновлення і тактику. Ми повинні ще додавати.

— Вас влаштовує мотивація і кондиції футболістів перед матчем?

— Абсолютно. Мені подобається їхнє ставлення до роботи, про що я і сказав їм. Вони поставились до цієї гри як справжні професіонали. Так і потрібно працювати далі.

Кращий коментар

carnivora
Anatol' Ivanov - Наставник
24.03.2023 18:40
26 березня нічого не покаже.. там любий тренер всереться.. Ротаня треба по рівнозначних суперниках судити