Ігор Коливанов: «Іран виглядав пристойніше за Росію»

2023-03-24 19:34 Колишній нападник московського «Динамо» і збірної Росії Ігор Коливанов оцінив гру цієї недокоманди в «товариському» матчі ... Ігор Коливанов: «Іран виглядав пристойніше за Росію»

Колишній нападник московського «Динамо» і збірної Росії Ігор Коливанов оцінив гру цієї недокоманди в «товариському» матчі зі збірною Ірану (1:1).

Ігор Коливанов

— Перший тайм вийшов хорошим, рівним. Але кинули грати в другому таймі. Не було атакувального футболу, у деяких відрізках гри тільки оборонялися. Збірна Ірану виглядала пристойніше. Росія старалася, але гри як такої ми не побачили.

Ніхто не знає, коли з’явиться визначеність щодо майбутнього збірної Росії. Маємо, що маємо — товариські матчі із суперниками не найвищого рівня. Складно працювати в такій ситуації і налаштовувати футболістів. Карпіну непросто: одна справа — тренувати «Ростов», де є чемпіонат і конкуренція, а інша — збірна, де немає конкретики, що буде далі, — цитують Коливанова місцеві пропагандисти.

24.03.2023, 19:34
Чемпионат Англии Арсенал Челси 5 : 0 Закінчився
Чемпионат Франции Лорьян ПСЖ - : - 24 апреля 20:00
Чемпионат Англии Вулверхэмптон Борнмут - : - 24 апреля 21:45
Чемпионат Франции Марсель Ницца - : - 24 апреля 22:00