Австрія — Азербайджан — 4:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-24 23:45 24 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Австрії та Збірна Азербайджану. Австрія ... Австрія — Азербайджан — 4:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

24 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Австрії та Збірна Азербайджану.

Австрія - Азербайджан - 4:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаАвстрія - Азербайджан - 4:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Австрія — Азербайджан — 4:1 (2:0)
Голи: М. Сабітцер (28), Грегорич (29), М. Сабітцер (50), Баумгартнер (69) — E. Махмудов (64)

Попередження: М. Вобер (15), Ельвін Джафаркулієв (32), Алмейда (45+3), E. Махмудов (45), Едді Сильвестр (50), Дадашов (82)

Огляд матчу Австрія — Азербайджан:

Початок відбіркового матчу Єврочемпіонату між Австрією та Азербайджаном на стадіоні «Райффайзен Арена» став захопливою подією для футбольних уболівальників усього світу. За рахунку 2:0 на користь Австрії в перерві багатьом було цікаво дізнатися, чи зможуть вони втримати перевагу до кінця матчу. Матч розпочався з жовтої картки, отриманої австрійцем М. Вобером на 15-й хвилині.

Однак це не завадило грі австрійців, і вони швидко захопили лідерство, забивши гол М. Сабітцера на 28-й хвилині. Сабітцера на 28-й хвилині, а потім ще один м’яч М. Грегорича на 29-й хвилині. Грегорича на 29-й хвилині. Азербайджан спробував повернутися в гру, замінивши своїх гравців, включно з Е. Кафаркулієвим на А. Кафаркулієва на А. Алієва та Б. Гасаналізаду на А. Кривоцюка на 46-й хвилині. Однак домінування Австрії тривало, і на 50-й хвилині М. Сабітцер забив ще один гол. Азербайджан нарешті вийшов уперед, забивши гол від Е. Махмудова на 64-й хвилині, але Австрія швидко відповіла своєю заміною, випустивши на поле Дж. Це надало Австрії необхідного імпульсу, і на 69-й хвилині К. Баумгартнер забив ще одне очко. В останні хвилини матчу обидві команди зробили заміни, і на 75-й хвилині Г. Траунер і А. Ульмер замінили М. Сабітцера. У Азербайджану Річард Альмейда був замінений на А. Ісаєва на 79-й хвилині, а Р. Дадашов отримав жовту картку на 82-й хвилині. У підсумку Австрія здобула перемогу з рахунком 4:1. Цей вражаючий виступ став свідченням сильної командної роботи та майстерності австрійців на полі. Вболівальники обох команд, безсумнівно, з нетерпінням чекатимуть, що чекає на цих талановитих гравців у майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Австрія — Естонія, Швеція — Азербайджан.