Сербія — Литва — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-24 23:45 24 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Сербії та Збірна Литви. Сербія ... Сербія — Литва — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

24 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Сербії та Збірна Литви.

Сербія - Литва - 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаСербія - Литва - 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Сербія — Литва — 2:0 (1:0)
Голи: Тадич (16), Влахович (53)

Предупредження: Сливка (90+3)

Огляд матчу Сербія — Литва:

у відбірковому матчі чемпіонату Європи, що відбувся на стадіоні «Райко Мітіч», Сербія здобула перемогу над Литвою з рахунком 2:0. У перерві рахунок був 1:0 на користь Сербії. Перший гол у матчі забив серб Д. Тадич на 16-й хвилині, вивівши господарів поля вперед. Литва спробувала зрівняти рахунок, але не змогла подолати надійну сербську оборону. Другий гол у матчі забив серб Д. Влахович на 53-й хвилині, збільшивши перевагу над Литвою. У грі було зроблено кілька замін, причому Литва зробила дві заміни на 62-й хвилині, випустивши Е. Янкаускаса замість А. Новіковаса і П. Голубіцкаса замість В. Сливки. Сербія зробила першу заміну на 63-й хвилині: Д. Влахович замінив С. Мілінковича-Савича.

Сербія зробила ще дві заміни на 72-й хвилині: Д. Тадича замінив Л. Самарджич, а С. Лукич вийшов замість І. Іліча. Литва зробила дві заміни на 80-й хвилині: Г. Паулаускас замінив К. Лаукземіса, а Г. Гінейтіс — Д. Романовського. Сербія теж зробила дві зміни: А. Живкович вийшов замість Н. Міленковича, а А. Мітровіч замінив Д. Йовельїча. У матчі була одна жовта картка — литовець В. Сливка отримав попередження. Сливка отримав попередження на 90-й хвилині за фол. Загалом Сербія показала сильну гру, домінуючи в атаці та надійно захищаючись. Литва старалася з усіх сил, але не змогла зрівнятися з Сербією в майстерності. Завдяки цій перемозі Сербія піднялася в рейтингу для кваліфікації на Єврочемпіонат, а Литва сподівається відігратися в наступній грі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Чорногорія — Сербія, Литва — Болгарія.